Представники нашої парафії взяли участь в роботі круглого столу, присвяченого служінню бідним

.

20 жовтня 2014 року відбулося засідання круглого столу під назвою «Друзі бідних», організованого київським представництвом общини святого Егідія – міжнародної організації, що займається допомогою бідним. Від нашої парафії участь у заході взяв протоієрей Захарія Керстюк, а також голова Комісії по благодійності нашої громади Ольга Задворна.

 

 На заході обговорювались питання допомоги бідним в зимовий період 2014 року. У своєму вітальному слові голова общини святого Егідія Юрій Ліфансе розповів учасникам зустрічі про найактуальніші проблеми, з якими сьогодні стикаються малозабезпечені люди на вулицях Києва та інших українських міст. Учасники круглого столу під час зустрічі неодноразово наголошували на тому, що разом із загостренням конфлікту на Сході України кількість людей, які потребують матеріальної допомоги, значно збільшилась.

Доповідачі у своїх промовах поділилися власними планами заходів, які мають допомогти малозабезпеченим людям пережити холодну пору року. Зокрема, було погоджено програму координування спільних зусиль благодійних організацій по налагодженню щоденного харчування малозабезпечених людей взимку. Також планується відкриття кількох цілодобових центрів «Гарячий чай», де могли б зігрітися бездомні люди.

Від Української Православної Церкви у зустрічі також взяли участь благочинний Голосіївського району міста Києва протоієрей Павло Кирилов та голова Синодального Відділу по благодійності та соціальному служінню протоієрей Владислав Диханов.

 

Карта проїзду

Банківські реквізити храму


Релігійна громада парафії на честь святителя Спиридона Триміфунтського в Святошинському р-ні м.Києва ЄДРПОУ 36620918 Рахунок № UA483052990000026005026703561 в АТ КБ "ПРИВАТБАНК" МФО 380775 

Наші контакти

Адреса храму:
м. Київ, просп. Леся Курбаса, 7-Д

Телефон:
098 777 10 27

Email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.