Настоятель нашого храму разом із групою парафіян здійснили паломницьку подорож до св. Спиридона Триміфунтського до Греції

.

З 9 по 14 грудня 2014 року настоятель нашого храму протоієрей Миколай Данилевич разом з невеликою групою наших парафіян (Віктор, Людмила, Ігор, Ольга та Ірина) звершили паломництво до Греції, де на острові Корфу вклонилися мощам покровителя нашого храму – святителя Спиридона Триміфунтського.

 

 Паломники запланували свою подорож таким чином, щоб відвідати острів Корфу саме у той день, коли його жителі святкують пам’ять святителя Спиридона за новим стилем – 12 грудня. Отець Миколай та наші прихожани молились та причащались в храмі, де знаходяться мощі святого Спиридона. Цього року на свято прибув і Святіший Патріарх Константинопольський Варфоломій, який очолював урочисте богослужіння. Під час перебування біля мощів святителя Спиридона отець Миколай помянув всі записки за здоровя та за упокій, які передавали наші вірні. Особливі молитви отця Миколая та наших прихожан до святителя Спиридона були за настання миру в Україні. Відвідавши святкове богослужіння, наші паломники були вражені урочистим святкуванням, яке влаштували жителі острова на честь свого небесного покровителя.

 Окрім острова Корфу наші прихожани, які цього року поїхали мікроавтобусом, відвідали деякі святині Болгарії, зокрема монастир неподалік Софії, де знаходиться печера, у якій ніс свій подвиг преподобний Іоанн Рильський. Група відвідала також місто Салоніки, де помолилася біля мощів святого великомученика Димитрія Солунського. Повертаючись додому подорожуючі відвідали також кілька монастирів у місцевості Метеори, які відомі своїми вражаючими краєвидами.

Настоятель нашого храму, повертаючись до Києва, відвідав м. Мілан (Італія), де в неділю 14 грудня звершив Літургію на парафії святителя Амвросія Медіоланського спільно з настоятелем храму архімандритом Амвросієм (Макаром).

На своїй сторінці у Фейсбуку отець Миколай описав свої відчуття та враження від молитовного спілкування з нашими співвітчизниками у Мілані наступними словами:  

«З відчуттям великої духовної радості звершив Літургію на нашій парафії спільно з о. Амвросієм (Макаром). Прекрасний прихід, чудові люди. Гарний, потужний хор. Богослужіння на декількох мовах. Апостол і Євангеліє читали слов'янською, українською, молдавською і італійською мовами. Характерно, що "Вірую" та "Отче наш" італійською співало молоде покоління - діти (приблизно від 7 до 15 років), які народились і виросли вже в Італії, для яких італійська мова - перша. Діаспорна реальність змінюється. Парафія - приклад для наслідування.
З радістю і миром душевним повернувся додому і вже майже тиждень, як живу цими відчуттями
».

Карта проїзду

Банківські реквізити храму


Релігійна громада парафії на честь святителя Спиридона Триміфунтського в Святошинському р-ні м.Києва ЄДРПОУ 36620918 Рахунок № UA483052990000026005026703561 в АТ КБ "ПРИВАТБАНК" МФО 380775 

Наші контакти

Адреса храму:
м. Київ, просп. Леся Курбаса, 7-Д

Телефон:
098 777 10 27

Email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.