Наша парафія відсвяткувала Різдво Христове

.


7 січня в день свята Різдва Христового після завершення другої Божественної літургії до нашого храму завітала з колядою група школярів-колядників зі школи, що поряд з нашим храмом. Радісним, щирим, гармонійним дитячим співом та віршованими вітаннями діти привітали священство та парафіян храму з Днем Світлого Христового Різдва.


На другий день свята - 8 січня, коли Церква святкує свято Собору Пресвятої Богородиці, після Літургії прихожан вітали колядою частина дітей нашої Недільної школи під керівництвом Олени Василівни Васіщевої.
Того ж дня ввечері, традиційно в нашому храмі відбувся святковий різдвяний концерт, на який завітало близько 100 дітей та приблизно стільки ж дорослих. В програмі свята був виступ дитячого хору Недільної школи під керівництвом Валентини Афанасівни Коренчук, а також спів колядок всіх дорослих прихожан разом з настоятелем отцем Миколаєм. Особливістю цьогорічного концерту стала різдвяна сценка наших дорослих прихожан, які подарували її для наших дітей. В основі сюжету сценки розповідь про звичайну сім'ю, де тато і мама ніколи не знаходять часу, щоб взагалі поспілкуватись з дитиною, а тим більше розповісти своїй дівчинці про Різдво. Дівчинка у відчаї звертається в молитві до Бога з проханням, щоб Він відкрив їй, що ж це таке - Різдво? У відповідь на її щиру молитву їй з'являється ангел, який і розповідає дитині про цю величну і таємничу подію.
Розповідь ангела супроводжувалася спецефектами - мультиплікаційними зображеннями на стінах нашого храму, які наші діти дивилися з захопленням. Історія Різдва Христового, як і історія згаданої сім'ї, глибоко вразила не лише малят, але й дорослих, дехто з яких в образі батьків, що не мають часу на спілкування з власною дитиною, напевне впізнали самих себе.
Сюжет цієї різдвяної історії був написаний нашою прихожанкою Людмилою Рижою. Після завершення свята всі діти отримали подарунки. Кожен з присутніх повертався додому, несучи в серці атмосферу свята Різдва Христового - атмосферу радості, сердечного миру та Божого благовоління.

Карта проїзду

Банківські реквізити храму


Релігійна громада парафії на честь святителя Спиридона Триміфунтського в Святошинському р-ні м.Києва ЄДРПОУ 36620918 Рахунок № UA483052990000026005026703561 в АТ КБ "ПРИВАТБАНК" МФО 380775 

Наші контакти

Адреса храму:
м. Київ, просп. Леся Курбаса, 7-Д

Телефон:
098 777 10 27

Email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.