Місія «Милосердя без кордонів» доставила десятий транш гуманітарної допомоги на Схід України

.

 У період з 1 по 4 лютого 2015 року Місія «Милосердя без кордонів» доставила в зону бойових дій на Сході України десятий транш гуманітарної допомоги.

 

Цього разу доставити вантаж на місце призначення було вкрай важко через постійні обстріли, бої, складну пропускну систему на блокпостах, обмеження пересувань в зоні АТО тощо.

Під час доставки вантажу в пункт призначення м. Мар’їнка, через небезпечну ситуацію довкола, було прийняте рішення залишити всю гуманітарну допомогу спеціально створеній комісії, яка складалась з представників Місії, місцевого духовенства та місцевих органів влади. Комісію очолив голова Мар’їнської районної адміністрації В. В. Мороз. Комісія взяла на себе відповідальність доставити необхідну допомогу тим, хто її найбільше потребує.

У десятому транші силами Місії та всіх небайдужих до чужого лиха людей було зібрано: 50 тисяч супових наборів, 4 тисячі п’ятилітрових бутилів води “Малятко”, а також крупа, мука, сало, цукор, олія, консерви, дитяче харчування та предмети гігієни, понад тисячу нових ковдр, подушок, матраців та спальників, теплі речі та інше.

Зокрема, до формування цієї партії допомоги, окрім наших громадян та духовенства з різних єпархій Української Православної Церкви, долучились також люди доброї волі з Африки, Азії, Близького Сходу, Європи.

Зокрема парафіяни храму святого благовірного князя Олександра Невського міста Варезе (Північна Італія), надали допомогу у формуванні траншу на сумму 600 євро.

Таким чином, на сьогоднішній день Місія «Милосердя без кордонів» зібрала та доставила в зону АТО 775 тонн гуманітарного вантажу на суму більше ніж 12 мільйонів гривень, серед яких 570 500 гривень витрачено лише на пальне для автотранспорту, який доставляв гуманітарні вантажі.

Значних зусиль для реалізації доставки чергового траншу мирним жителям Донбасу доклали парафіяни храму святителя Спиридона Триміфунського, серед яких є як постійні члени Місії, так і ті хто надає їй активну допомогу.

Місія висловлює щиру подяку всім, хто посприяв організації збору, завантаження та розвантаження гуманітарної допомоги, а також всім людям доброї волі, які допомогли доставити вантаж на місце призначення.

 

 

Карта проїзду

Банківські реквізити храму


Релігійна громада парафії на честь святителя Спиридона Триміфунтського в Святошинському р-ні м.Києва ЄДРПОУ 36620918 Рахунок № UA483052990000026005026703561 в АТ КБ "ПРИВАТБАНК" МФО 380775 

Наші контакти

Адреса храму:
м. Київ, просп. Леся Курбаса, 7-Д

Телефон:
098 777 10 27

Email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.