Настоятель нашої громади відвідав українських воїнів у навчальному центрі «Десна»

.

28 лютого 2015 року настоятель нашого храму протоієрей Миколай Данилевич відвідав мобілізованих українських військовослужбовців у навчальному центрі сухопутних військ «Десна» та передав зібрану нашими прихожанами гуманітарну допомогу.

 

Враження про свою поїздку отець Миколай описав на власній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» наступним чином:

"Був я сьогодні в "Десні" (навчальний військовий центр, "учебка") біля Києва. Спілкувався з нашими солдатами. Думав, на годинку-другу заїду, допомогу передам, знайомих хлопців посповідаю. Натомість, годин 6 я там просидів, спілкувався, сповідав. Спочатку хлопці підходили якось обережно, а потім слух пішов по батареї, і біля дверей кабінету комбата, де я сповідав, утворилася черга. Хто сповідався, а хто просто спілкувався, про особисте, про наболіле. Чоловік 30 хлопців пройшло. Ледве "вирвався"). Проводжали. 

Висновки:

1. Священик (капелан) в армії потрібен. Дуже.

2. Рівень патріотизму достатньо високий, хлопці усвідомлюють чого вони там знаходяться.

3. До священика велика повага.

4. Про патріархат не питав ніхто. Хлопцям важлива особистість священика, а не конфесійність. Хтось з солдат тільки перепитав своїх друзів, чи православний це батюшка, а не кришнаїт якийсь:) (це слова солдата, не хочу нікого образити);

5. Порада співбратам-священикам - йдіть і не бійтесь, там наші хлопці, наші прихожани, їм потрібне слово священика, їм потрібна підтримка. Нас там чекають.

Коли вже виходив, один з солдат тисне мені руку і російською: "Батюшка, я атеист, но спасибо Вам за то, что Вы делаете".

Інший солдат (зі стажем), для якого це вже друга війна, сказав, що якби в армії був священик, все було б набагато краще.

Від'їжджав з відчуттям того, що прожитий день пішов у вічність не даремно".

Карта проїзду

Банківські реквізити храму


Релігійна громада парафії на честь святителя Спиридона Триміфунтського в Святошинському р-ні м.Києва ЄДРПОУ 36620918 Рахунок № UA483052990000026005026703561 в АТ КБ "ПРИВАТБАНК" МФО 380775 

Наші контакти

Адреса храму:
м. Київ, просп. Леся Курбаса, 7-Д

Телефон:
098 777 10 27

Email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.