Наш храм прикрасили дві нові ікони

.

 

 

Ікони святих великомучеників Димитрія Солунського та Пантелеїмона Цілителя розміром 160 х 60 см були написані для нашого храму іконописцем Андрієм Бегашовим з м. Святогірська, де знаходиться одна з трьох українських лавр. Обидві ікони написані у канонічному стилі та обрамлені кіотами.

 

Замовлення та написання ікон стали можливими завдяки пожертвам вірян нашої парафії. 

 

Наступними іконами, які наразі в процесі написання, є образи преподобного Серафима Саровського та святого праведного Іоанна Руського. Останній є нашим земляком, народився в Полтавській області, був солдатом у війську царя Петра І, й під час Прутського походу в 1711 році попав у полон до турок, які його заставляли відректися від своєї віри. Однак, св. Іоанн мужньо сповідував православну віру, і Господь прославив його чудесами. До цього святого особливо звертаються батьки з молитвами  за своїх дітей.

Сьогодні мощі святого Іоанна Руського знаходяться у Греції на острові Евбея і він є одним з найбільш шанованих святих у Греції, поряд зі св. Спиридоном Триміфунтським та св. Нектарієм Егінським. Позаминулого року паломницька група нашої парафії відвідала острів Евбея і вклонилася мощам св. Іоанна.  

Община храму буде вдячна за посильні пожертви на написання згаданих ікон, а також на виготовлення іконостасу для нашого храму. 

Віримо, що попри економічні труднощі, спільними зусиллями поступово наш храм буде ставати все красивішим, затишнішим, з теплою молитовною та сімейною атмосферою. 

 

 

Карта проїзду

Банківські реквізити храму


Релігійна громада парафії на честь святителя Спиридона Триміфунтського в Святошинському р-ні м.Києва ЄДРПОУ 36620918 Рахунок № UA483052990000026005026703561 в АТ КБ "ПРИВАТБАНК" МФО 380775 

Наші контакти

Адреса храму:
м. Київ, просп. Леся Курбаса, 7-Д

Телефон:
098 777 10 27

Email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.