ВІДБУЛОСЯ ДИТЯЧЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ ВОСКРЕСІННЯ ХРИСТОВОГО

.

У неділю Жінок-Мироносиць, 26 квітня, вихованці недільної школи після першої та другої літургії під керівництвом завуча Недільної школи диякона Максима привітали парафіян храму із Світлим Воскресінням Господнім.

Костюмоване свято на Євангельські теми за участю 42(!) маленьких прихожан зігріло серця їх рідних, парафіян та звичайних перехожих (свято відбувалося перед храмом просто неба).

Перед глядачами розгорнулися події тисячолітньої давнини: Жінки-Мироносиці несли миро до Гробу Господнього, Ангел, що сповістив про Його воскресіння, апостол Андрій зійшов на схили Дніпра, Марія Магдалина привітала імператора Тиберія червоним яйцем… Віршики найменших вихованців школи у чудових костюмчиках «крашаночок» та «пасочок» гармонійно поєдналися з пасхальними піснеспівами та сценами із Біблії про Воскресіння Христа.

Тропар (церковний піснеспів) Пасхи з дитячих вуст лунав проникливо та життєствердно.

Активну участь у підготовці свята узяли викладачі школи та їхні помічники. Організацією виступу займалася Осіпова Юлія Сергіївна, чудові костюми виготовила прихожанка та мама одного із вихованців недільної школи Рябченко Людмила Валеріївна, музичний супровід Святненко Тамари Василівни та Гаращук Віталіни Володимирівни.

Запрошуємо дорослих і маленьких (з 6-ти років) до нашої недільної школи.

Христос Воскрес!Воістину воскрес!      

 

Карта проїзду

Банківські реквізити храму


Релігійна громада парафії на честь святителя Спиридона Триміфунтського в Святошинському р-ні м.Києва ЄДРПОУ 36620918 Рахунок № UA483052990000026005026703561 в АТ КБ "ПРИВАТБАНК" МФО 380775 

Наші контакти

Адреса храму:
м. Київ, просп. Леся Курбаса, 7-Д

Телефон:
098 777 10 27

Email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.