Парафіяни нашого храму відвідали святині Чернігівщини.

.

Група парафіян храму святителя Спиридона Триміфунтського відвідала з паломницьким візитом Чернігівську єпархію. Прочани відвідали зокрема місто Чернігів, де вклонилися православним святиням цього міста.

 

Очолив групу прочан клірик нашого храму протоієрей Захарія Керстюк, який протягом тривалого часу ніс своє священицьке служіння саме у Чернігові.

У кафедральному Троїцькому соборі Чернігова прочани помолилися біля мощів святителів Феодосія та Філарета, а також преподобного Лаврентія чернігівських. Окремо для поклоніння прочан, з вівтаря собору було винесено частки святих мощів князя Михаїла Чернігівського та його боярина Феодора.

У кафедральному соборі наші парафіяни також помолилися Пресвятій Богородиці перед її чудотворною іконою Троїце-Іллінська, яка є однією з найбільш шановних образів Чернігівщини.

Пізніше паломникам було запропоновано невелику екскурсію, під час якої вони оглянули Троїце-Іллінський монастир, трапезний храм на честь Введення у храм Пресвятої Богородиці, Чернігівське єпархіальне управління, духовне училище. Відвідали місце поховання відомих українських літературних діячів – Леоніда Глібова та Михайла Коцюбинського.

Піднялися також на одну з найвищих дзвіниць України, яка знаходиться на території обителі, та з висоти пташиного польоту оглянули Чернігівські краєвиди. Після відвідання дзвіниці  прочани спустилися до нижньої частини монастиря, де знаходяться печери засновані преподобним Антонієм Печерським. У печерах помолилися у храмах преподобних Антонія Печерського та  Миколи Святоші, а також у храмі преподобного Стефана Тотемського, що є найбільшим підземним храмом Європи.

У ході візиту паломники відвідали давній Борисо-Глібський монастир, старовинний будинок чернігівських архієреїв, Чернігівський історичний музей, будинок Лизогуба, а також перший вищий навчальний заклад на лівобережної України – Чернігівський колегіум.

Насамкінець паломницька група відвідала давній Єлецький монастир до монгольського періоду, центральний собор якого присвячений Успінню Божої Матері та зберігає ЇЇ чудотворний образ з однойменною назвою «Єлецька». Насельники храму запропонували паломникам трапезу.

Карта проїзду

Банківські реквізити храму


Релігійна громада парафії на честь святителя Спиридона Триміфунтського в Святошинському р-ні м.Києва ЄДРПОУ 36620918 Рахунок № UA403807750000026000056145145 в ПАТ КБ "Приватбанк" МФО 380775 

Наші контакти

Адреса храму:
м. Київ, просп. Леся Курбаса, 7-Д

Телефон:
044 360 04 77

Email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.