Іконостас для нашого храму виготовлений і доставлений

.

Нещодавно до нашого храму було доставлено та змонтовано новий іконостас, який був виготовлений майстрами з міста Святогірська, де знаходиться Свято-Успенська Святогірська Лавра. Майстри виготовили іконостас з дерева та оздобили різьбленими орнаментами.

 

            Слід зауважити, що на цей коштовний предмет храмового мистецтва наша очікувала тривалий час, тому поява іконостасу стала великим святом для духовенства та парафіян нашої громади. Примножило велику радість і те, що усі парафіяни долучалися до збору коштів на виготовлення нового іконостасу, по можливості вносячи на нього свої пожертви. За деякий час наша община буде збирати кошти для написання ікон для цього іконостасу.  

            Для усіх нас цей іконостас став не просто елементом прикраси храму, але й нашим виявом вдячності Господу нашому Ісусу Христу, Який завжди присутній посеред нас в церкві, де на молитву збирається наша велика сім'я – громада святителя Спиридона.Слід також зазначити, що іконостас до нашого храму був привезений в розібраному вигляді в день свята Покрови Пресвятої Богородиці. Саме в цей день ми святкували 5-ліття в дня звершення першої Божественної літургії в нашому храмі. А відтак, можна вважати цей іконостас подарунком Пресвятої Богородиці нашій общині з нагоди цієї невеличкої, але визначної для нас дати.

            Настоятель та парафіяни храму святителя Спиридона висловлюють подяку всім, хто вніс свою лепту для виготовлення цього чудового витвору храмового мистецтва. За кожним богослужінням молитовно згадуються імена "строителей и благоукрасителей святаго храма сего", а значить і всіх тих, хто долучився до цієї богоугодної справи.      

Карта проїзду

Банківські реквізити храму


Релігійна громада парафії на честь святителя Спиридона Триміфунтського в Святошинському р-ні м.Києва ЄДРПОУ 36620918 Рахунок № UA483052990000026005026703561 в АТ КБ "ПРИВАТБАНК" МФО 380775 

Наші контакти

Адреса храму:
м. Київ, просп. Леся Курбаса, 7-Д

Телефон:
098 777 10 27

Email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.