Наша парафія відзначила своє храмове свято

.

25 грудня Православна Церква святкує пам'ять св. Спиридона Триміфунтського, на честь якого збудований наш храм.

Напередодні свята в храмі було звершене урочиста всенощна з читанням акафісту св. Спиридону.

В проповіді після всенощної настоятель о. Миколай закликав віруючих в цей день свята не лише просити в молитвах святого Спиридона про допомогу в різних життєвих питаннях, але не забувати подякувати святому за ту допомогу, яку він надавав нам раніше.

В день свята в нашому храмі було звершено три Божественні літургії. Першу Літургію, яка розпочалася опівночі з 24 на 25 грудня, звершив вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій. Владика має особливу любов до нашого святого, а тому по можливості намагається не пропускати нагоди помолитися в нашому храмі в день пам'яті св. Спиридона.

Другу Літургію, яка розпочалася о 6:30, звершив клірик нашого храму протоієрей Захарія Керстюк разом з іншими священиками - гостями парафії.

Третю святкову Літургію очолив керуючий Південним вікаріатством м. Києва єпископ Васильківський Миколай. Його Високопреосвященству співслужили: секретар Київського Митрополита по місту Києву протоієрей Віктор Іващук, настоятель храму протоієрей Миколай Данилевич, благочинний Другого лікарняного благочиння протоієрей Геннадій Батенко,благочинний Бородянського благочиння Київської єпархії протоієрей Богдан Чубайко та настоятель парафії Успіння Пресвятої Богородиці села Круглик протоієрей Олександр Кандій.

Після Літургії було звершено хресниу хіду, під час якої було прочитано різні уривки з Євангелія, та окроплено віруючих святою водою.

 Після завершення богослужіння всі гості свята були запрошені на святкову трапезу, що була організована для гостей свята на подвір'ї храму зусиллями наших парафіян.

Карта проїзду

Банківські реквізити храму


Релігійна громада парафії на честь святителя Спиридона Триміфунтського в Святошинському р-ні м.Києва ЄДРПОУ 36620918 Рахунок № UA483052990000026005026703561 в АТ КБ "ПРИВАТБАНК" МФО 380775 

Наші контакти

Адреса храму:
м. Київ, просп. Леся Курбаса, 7-Д

Телефон:
098 777 10 27

Email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.