Наша парафія привітала бідних з Різдвом Христовим

.

 

 

10 січня на околиці парку «Юність» неподалік від нашого храму відбувся благодійних обід для бідних. Головною метою настоятеля та активних парафіян громади святителя Спиридона було не тільки нагодувати голодних та долучитися до справ милосердя на Різдво, але ще й допомогти бідним, малозабезпеченим та знедоленим людям відчути себе членами суспільства потрібними комусь. Важливо було донести тепло Різдва Христового до людей, які оступившись у своєму житті та наробивши помилок, втратили родинний затишок, а дехто і став вигнанцем у суспільстві.

 

Парафіяни нашого храму, відгукнувшись на пропозицію настоятеля, підготували для тих хто прийшов на обід святкові подарунки. Найзворушливішим було те, що люди, бажаючи привітати бідних та голодних, поклали до подарункових пакетів не тільки шкарпетки рукавички, або шоколад, але й святкові листівки, у яких написали свої теплі та щирі привітання з Різдвом.

Деякі з цих листівок були особливо зворушливими та не могли не торкнутися сердець тих людей, яким вони були адресовані.

Нагодувавши усіх бажаючих, найактивніші парафіяни та священики нашого храму роздали кожному присутньому підготовані подарунки та привітали радісним різдвяним вітанням «Христос народився! Славімо Його!».

Усього було роздано більше ста двадцяти подарунків.

Хочемо щиро подякувати усім, хто долучився до цієї справи християнського милосердя та бажаємо Божого Благословення у ці чудові різдвяні дні.

 

 

Карта проїзду

Банківські реквізити храму


Релігійна громада парафії на честь святителя Спиридона Триміфунтського в Святошинському р-ні м.Києва ЄДРПОУ 36620918 Рахунок № UA403807750000026000056145145 в ПАТ КБ "Приватбанк" МФО 380775 

Наші контакти

Адреса храму:
м. Київ, просп. Леся Курбаса, 7-Д

Телефон:
044 360 04 77

Email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.