На нашій парафії вшанували День пам'яті святителя Миколая

.

У неділю 22 травня, громада храму на честь святителя Спиридона Триміфунського прославляла пам'ять одного з найшановніших святих Церкви Христової - святителя Миколая Мирлікійського. Святий Миколай був сучасником святителя Спиридона та дуже схожий на нього своїм життям і духовним подвигом, тож для парафіян спиридонівської парафії цей святий є особливим.

 

Також, цієї неділі святкував свій День Народження та тезоіменства настоятель нашої парафії – протоієрей Миколай Данилевич, а отже святкування набуло іще більшої урочистості. Отця Миколая щиро привітали з Днем його небесного покровителя клірики храму та парафіяни. Але особливо зворушливим було привітання маленьких вихованців Недільної школи, які підготували музичні привітання та приємно подивували присутніх своїми творчими здобутками.

 

Приєднуючись до теплих побажань, висловлених у той день, ми також бажаємо отцю Миколаю мудрості від Господа та непохитності у служінні Святій Церкві. 

Карта проїзду

Банківські реквізити храму


Релігійна громада парафії на честь святителя Спиридона Триміфунтського в Святошинському р-ні м.Києва ЄДРПОУ 36620918 Рахунок № UA483052990000026005026703561 в АТ КБ "ПРИВАТБАНК" МФО 380775 

Наші контакти

Адреса храму:
м. Київ, просп. Леся Курбаса, 7-Д

Телефон:
098 777 10 27

Email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.