До дня Києва вихованці недільної школи на чолі з їхнім керівником звершили спільну поїздку з дітьми з кризових сімей

.

     Завдяки піклуванню настоятеля храму отця Миколая,  в рамках проекту по допомозі дітям з родин які потрапили в складні життєві умови, у суботу, 28 травня відбулася спільна паломницька поїздка вихованців недільної школи разом з дітьми із малозабезпечених сімей до Свято-Покровського монастиря (Голосіївська пустинь).

  Чудову поїздку до Голосієво очолив директор Недільної школи протоієрей Захарія Керстюк. Так, одразу по прибуттю до монастиря на дітей чекала захоплююча екскурсія, яку провів насельник монастиря отець Нікодім. Паломники ознайомилися з життям та подвигами матушки Аліпії та мали змогу вознести свої молитви біля її усипальниці, маючи щиру надію на її беззаперечну допомогу.

  По завершенні екскурсії на всіх дітей очікувала святкова трапеза на природі у парку Голосіївський.           Відпочинок просто неба з цікавими розповідями про Київ, активними іграми та різноманітними смаколиками дуже сподобався дітям, які знайшли нових друзів, дізналися багато нового та просто весело і корисно провели час.

   

        Усі, хто брав участь у цьому чудовому заході, відзначили бездоганну організацію і вдячні настоятелю храму за таке прекрасне свято та отцю Захарія за взаємодію у святі влаштованому для всіх дітей прийнявших участь в екскурсії.

         Нагадаємо, що соціальний проект по допомозі дітям з родин які потрапили в складні життєві умови став можливим завдяки спільним зусиллям парафії Храму Святителя Спиридона Триміфунтського, Святошинської райдержадміністрації та представників Міжконфесійної духовної Ради Церков і релігійних організацій при Святошинській РДА.

Карта проїзду

Банківські реквізити храму


Релігійна громада парафії на честь святителя Спиридона Триміфунтського в Святошинському р-ні м.Києва ЄДРПОУ 36620918 Рахунок № UA483052990000026005026703561 в АТ КБ "ПРИВАТБАНК" МФО 380775 

Наші контакти

Адреса храму:
м. Київ, просп. Леся Курбаса, 7-Д

Телефон:
098 777 10 27

Email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.