Наша парафія готується до нового навчального року

.

28 серпня, на свято Успіння Пресвятої Богородиці, наш храм був переповнений віруючими, які бажали вшанувати Божу Матір та подякувати Богові за усі Його благодіяння. Приємне враження справила особливо велика кількість присутніх на обох Літургіях, які були звершені у храмі святителя Спиридона.


Радісно було бачити велику кількість парафіян, які тривалий час були відсутні через відпустки, а тепер повернулися разом зі своєю малечею, аби знову долучитися до своєї великої родини – спиридонівської громади.
Після другої Божественної літургії настоятель нашого храму отець Миколай Данилевич відслужив молебень перед початком нового навчального року, під час якого було прочитано молитви за вчителів та учнів, які з 1 вересня почнуть своє викладання та навчання у школах і вузах.
Особливо натхненно молилися учні недільної школи нашої парафії, яка також почне свою роботу з вересня і вже оголосила про набір нових вихованців.
По закінченні молебню учнів та вчителів було окроплено святою водою а всі діти отримали в подарунок зошити з зображеннями найвідоміших храмів України.

Карта проїзду

Банківські реквізити храму


Релігійна громада парафії на честь святителя Спиридона Триміфунтського в Святошинському р-ні м.Києва ЄДРПОУ 36620918 Рахунок № UA403807750000026000056145145 в ПАТ КБ "Приватбанк" МФО 380775 

Наші контакти

Адреса храму:
м. Київ, просп. Леся Курбаса, 7-Д

Телефон:
044 360 04 77

Email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.