Відбувся Різдвяний концерт - «Вечір на хуторі близ Борщагівки»

.

Цього року 8 січня традиційно діти недільної школи та активні прихожани відсвяткували Різдво Христове театральним виступом. Вечір на хуторі близ  Борщагівки – саме з такою назвою відбувся святковий концерт в нашому храмі.  

Розпочався вечір з пісне-співів дорослого хору на чолі з регентом Оленою Калініченко, якому цьогоріч допомагав священник нашого храму та директор недільної школи протоієрей Захарія Керстюк.

Співи, колядки та вірші за участю дитячого хору «Срібні Дзвіночки» разом з керівником  Коренчук Валентиною Афанасієвною. Відчувалась справжня радість на обличчях присутніх це все створювало справжню атмосферу Різдва. Але центральною програмою стала Різдвяна сцена за мотивами п’єси С. Васильченка “На Перші Гулі”  за участю талановитих дітей: Даша Нагорнюк, Саша Соловйов, Міша  Думанський та дорослих Оксана Сидоренко і Павло Шевцов. Режисер та автор сценарію Людмила Рижа. До Вашої уваги відео з концерту та фотографії:

 

 Переглянути фото можна за посиланням Google Фото

Минулого року діти нашої Недільної школи виступили у Київській галереї «Соборна» на фестивалі «Віфлеємська зірка-2016» зі сценкою «Чудо Різдвяної ночі». За старанне виконання та постановку отримали дві нагороди: Даша Нагорнюк – краща актриса фестивалю, ГРАН-ПРІ «Кращий духовно-просвітницький виступ»

 До Вашої уваги відео з концерту минулого року:

Карта проїзду

Банківські реквізити храму


Релігійна громада парафії на честь святителя Спиридона Триміфунтського в Святошинському р-ні м.Києва ЄДРПОУ 36620918 Рахунок № 26000056145145 в ПАТ КБ "Приватбанк" МФО 380775 

Наші контакти

Адреса храму:
м. Київ, просп. Леся Курбаса, 7-Д

Телефон:
044 360 04 77

Email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.