Паломництво на о. Корфу та в Метеори

.

В рамках перебування групи наших прихожан в Греції 27 і 28 червня відбулася поїздка до монастирів в Метеорах та на о. Корфу, де знаходяться мощі покровителя нашої парафії - св. Спиридона Триміфунтського.
27 червня зранку наша група виїхала з м. Катеріні і за декілька годин прибула до Метеор - місцевості, де розташовані всесвітньо відомі грецькі монастирі, які збудовані на скелях.
Після відвідин Метеорських монастирів наші прихожани переїхали в м. Ігуменіцу, звідки паромом відпливли на о. Корфу. Того ж дня ввечері група дісталася до храму св. Спиридона Триміфунтського і поклонилася його святим мощам.
28 червня в середу зранку наші священики спільно з грецьким священиком відслужили Божественну літургію в храмі св. Спиридона. Окрім нашої групи в храмі були ще інші паломницькі групи. Більше сотні людей підійшло до причастя - з Києва, Москви, Санкт-Петербургу, Єрусалима (були монахині з Горненського монастиря), Мілану, Салонік та інших куточків світу.
Після літургії всі паломники спільно звершили читання акафісту св. Спиридону. Того ж дня наші прихожани відправилися назад до м. Катеріні. Після прибуття до місця проживання, вечері та короткого відпочинку, наша група відвідала центр міста Катеріні, де силами місцевих колективів був влаштований концерт з нагоди закінчення навчального року в грецьких школах.

Карта проїзду

Банківські реквізити храму


Релігійна громада парафії на честь святителя Спиридона Триміфунтського в Святошинському р-ні м.Києва ЄДРПОУ 36620918 Рахунок № UA403807750000026000056145145 в ПАТ КБ "Приватбанк" МФО 380775 

Наші контакти

Адреса храму:
м. Київ, просп. Леся Курбаса, 7-Д

Телефон:
044 360 04 77

Email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.