Гості з Греції служили Літургію в нашому храмі

.

З 11–16 липня з паломницьким візитом у Києві перебували намісник Свято-Введенського монастиря Патрської митрополії (Елладська Православна Церква) архімандрит Нектарій (Коцакіс) та ієромонах Христодул.

У неділю 16 липня 2017 року вони відвідали наш храм. Разом із гостями було відслужено спільну Літургію наполовину слов’янською та грецькою мовами. Літургія була по-особливому урочистою, піднесеною. Вірні, які стояли в храмі, також з особливою увагою й благоговінням бралили участь у богослужінні. Відчувалося, що люди майже навшпиньках стояли, вслуховуючись у незрозумілі для них, але величні й священні слова та мелодії грецьких возгласів.

О. Нектарій у своїй проповіді сказав, що Церква є Єдиною, і ця єдність особливо відчутна під час Літургії. Говорячи про зцілення Христом розслабленого, грецький архімандрит наголосив на тому, що людина для того, щоб отримати зцілення, має піднятися від землі до неба, до Бога, але, водночас, повинна смиритися перед Богом, який подає зцілення лише смиренному серцю.

На згадку про цю чудову службу прихожани храму подарували гостям ікону св. Спиридона, а  о. Христродул у свою чергу подарував кожному, хто був на Літургії, іконку Пресвятої Богородиці.

Після Літургії наші гості відбули до Греції

Карта проїзду

Банківські реквізити храму


Релігійна громада парафії на честь святителя Спиридона Триміфунтського в Святошинському р-ні м.Києва ЄДРПОУ 36620918 Рахунок № UA403807750000026000056145145 в ПАТ КБ "Приватбанк" МФО 380775 

Наші контакти

Адреса храму:
м. Київ, просп. Леся Курбаса, 7-Д

Телефон:
044 360 04 77

Email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.