Відбулося чергове засідання Сімейного клубу

.

З благословення архієпископа Ровеньківського і Свердловського Пантелеїмона, Голови  Місії Синодального відділу УПЦ у справах сім’ї, 31 жовтня відбулося чергове засідання Сімейного клубу. Цього разу учасники розглядали тему: «Сімейна сварка: як загасити конфлікт».
Під час обговорення цієї теми, присутні поділилися власним досвідом вирішення конфліктних ситуацій у сім’ї та отримали рекомендації ведучих Сімейного клубу священика Іоанна та Анни Ружицьких щодо того, як поводитися, якщо протиріччя між близькими людьми досягли апогею, як не перегнути палицю і зберегти мир у родині навіть у найзапеклішій сварці.
Кризи подружнього життя, про які йшлося на попередній зустрічі, неминуче приводять сім’ю до конфліктних ситуацій. Сварки з близькими людьми глибоко ранять душу і надовго залишають гіркий присмак неприємних спогадів. Звичайно, варто шукати не виходів із конфліктних ситуацій, а просто не знаходити туди входу, але, на жаль, нікому не вдається прожити життя і жодного разу не посваритися зі своїми близькими.
Тому перше, чого слід уникати в конфліктах – відкладання його вирішення на завтра. Інколи така суперечка переростає у важку внутрішню боротьбу і нескінченні діалоги з собою.
Друга рекомендація полягає в тому, що не варто згадувати колишні образи. Щоб конфлікт не переріс у скандал, потрібно завжди тримати себе і свої слова під контролем.
Третє, що треба пам’ятати – не можна ображати співрозмовника і переходити на особистості. Ображаючи чоловіка / дружину, ви відразу втрачаєте можливість донести до нього / неї свої аргументи і конструктивно вирішити конфлікт.
Табу на використання заборонених прийомів – четверта необхідна умова успішного виходу із суперечки. Близькі люди завжди знають про наші слабкі місця та больові точки, тому потрібно уважно слідкувати за своїми словами, спілкуючись на високих тонах.
П’яте правило полягає у тому, що не можна втягувати у конфлікт інших осіб. Дуже часто одному із подружжя необхідна підтримка збоку, і такими сторонніми спостерігачами переважно стають батьки. Однак, залучаючи батьків до вирішення своїх конфліктів, варто пам’ятати, що це психологічна пастка, яка має деструктивний характер.
Шостою рекомендацією, яка сприяє конструктивному вирішенню суперечок, є заборона на ультиматуми. Будь-який тиск і обмеження свободи буде сприйняте агресивно.
І сьоме, чого потрібно уникати – пошуку винних. З’ясування стосунків рідко буває раціональним, натомість часові та психологічні втрати, зумовлені ним, можуть бути колосальними.
Обговорення цієї теми було напрочуд жвавим. Як завжди спілкування відбувалося у дружній теплій атмосфері за чашкою ароматного чаю. 
Запрошуємо усіх, хто турбується про гармонію стосунків у сім’ї та родині, не залежно від сімейного стану, статків, професії, звичок та вподобань на наступні засідання Сімейного клубу.
Цей проект спрямований на утвердження сімейних цінностей у суспільстві, розвиток здорових сімейних стосунків, зміцнення інституту сім’ї, підвищення престижу і ролі родини, усвідомлення сенсу подружнього життя.
Під час наших зустрічей будемо досліджувати своє життя і ті поняття, на яких має ґрунтуватися подружнє життя. Ми допоможемо зрозуміти, якими повинні бути стосунки у сім’ї. Подружжя зможуть навчитися розуміти і підтримувати один одного. А ті, хто ще не перебувають у шлюбі, здобудуть необхідні знання.
Засідання відбуваються щовівторка о 19.00 у
приміщенні Просвітницького Центру нашої парафії за адресою: проспект Леся
Детальна інформація за телефоном: +38(066)028-57-78+38(097) 411 16 62 – Священик Іоанн Ружицький
 
 

Карта проїзду

Банківські реквізити храму


Релігійна громада парафії на честь святителя Спиридона Триміфунтського в Святошинському р-ні м.Києва ЄДРПОУ 36620918 Рахунок № UA403807750000026000056145145 в ПАТ КБ "Приватбанк" МФО 380775 

Наші контакти

Адреса храму:
м. Київ, просп. Леся Курбаса, 7-Д

Телефон:
044 360 04 77

Email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.