×

Помилка

[SIGPLUS_EXCEPTION_MEMORY] Insufficient memory to carry out an operation on root/images/pe2017/IMG_20171105_132322-min.jpg, an approximate 38937600 bytes required, 48234496 bytes available. (Not all available memory can be consumed in order to ensure safe operations.)

На нашій парафії відбулася зустріч-презентація Пересопницького Євангелія

.

 

5  листопада 2017 року у приміщенні Православного Центру нашої парафії відбулася зустріч із директорами видавництва "АДЕФ-Україна" Ігорем Володимировичем Шпаком та Аллою Олегівною Істоміною. 

Видавництво "АДЕФ-Україна", яке є одним із найпрогресивніших в Україні, видає тематично різноманітну книжкову продукцію, зокрема й релігійну.

Ця зустріч була присвячена презентації факсимільного видання найславетнішої пам’ятки української мови – Пересопницького Євангелія.

Із розповіді Алли Олегівна присутні дізналися про цей проект:  від зародження ідеї до найтонших професійних нюансів її втілення.

Адже видавцям вдалося не лише точно скопіювати шедевральні ілюстрації оригіналу, а й повторити фізичний обсяг і навіть вагу книги. До слова треба зазначити, що в інших країнах Європи видавці навіть не беруться зшивати книги такого формату.

Ігор Володимирович у свою чергу розповів про презентації цього унікального видання за межами України: в Англії, Канаді, Єрусалимі, на Афоні, та поділився своїми роздумами про вагу Пересопницького Євангелія в історії України та його значення для кожного громадянина нашої держави.

На презентації було представлено й інше видання книги «Пересопницьке Євангеліє. Витоки та сьогодення», що виникло унаслідок прагнення зробити оригінальні тексти зрозумілими сучасному читачеві. Для цього ліва сторінка кожного розвороту книги представлена у вигляді зменшеної копії оригіналу, а права складається із двох частин – повного транслітерованого тексту та редакції сучасною українською мовою.

 Ця книга отримала неофіційну назву – «ключ до розуміння» Пересопницького Євангелія.

У своїх виступах Ігор Володимирович і Алла Олегівна із вдячністю згадали усіх причетних до цього видання і  наголосили на необхідності активної співпраці видавців та науковців, церковних та культурних діячів для виконання таких глобальних проектів і гідного їх представлення на міжнародному рівні.

Усі присутні змогли поставити питання гостям і отримали на них вичерпні відповіді. Також мали змогу полистати презентовані книги і переконалися, що ці ошатні видання справді ілюструють девіз компанії –"Робимо розумне прекрасним".

 {gallery}pe2017{/gallery}

 

 

 

Карта проїзду

Банківські реквізити храму


Релігійна громада парафії на честь святителя Спиридона Триміфунтського в Святошинському р-ні м.Києва ЄДРПОУ 36620918 Рахунок № UA403807750000026000056145145 в ПАТ КБ "Приватбанк" МФО 380775 

Наші контакти

Адреса храму:
м. Київ, просп. Леся Курбаса, 7-Д

Телефон:
044 360 04 77

Email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.