Благодійний обід для «менш щасливих» людей

.

Прихожани нашої парафії  разом з настоятелем протоієреєм отцем Миколаєм Данилевичем традиційно кожної неділі годують у парку недалеко від храму бідних та знедолених людей. Взагалі, їх намагаються так не називати, а знаходять інші слова. В Італії, наприклад, таких людей називають "менш щасливими" (meno fortunati).

До дня Світлого Різдва Христового вся наша парафія  вже традиційно збирається та готує для кожного з них святкові подарунки - цукерки, рукавиці, носки, шарфи, шампунь, зубну пасту, речі першої необхідності і вітальні листівки. Серед таких людей є як бездомні - таких менша половина, так і ті, хто має де жити, але живе дуже скромно, м'яко кажучи. У декого з них є вдома лежачі хворі - близькі їм люди. Такі люди харчуються самі й набирають, по можливості, їжу для своїх лежачих домашніх. Різдвяний благодійний обід готують самі прихожани під керівництвом окремих священиків храму.

І в святковий день, 7 січня, привітали таких менш щасливих друзів з Різдвом Христовим. Христос народився! Славімо Його!


Карта проїзду

Банківські реквізити храму


Релігійна громада парафії на честь святителя Спиридона Триміфунтського в Святошинському р-ні м.Києва ЄДРПОУ 36620918 Рахунок № 26000056145145 в ПАТ КБ "Приватбанк" МФО 380775 

Наші контакти

Адреса храму:
м. Київ, просп. Леся Курбаса, 7-Д

Телефон:
044 360 04 77

Email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.