Недільне богослужіння на нашій парафії очолив ректор КДАіС єпископ Білогородський Сільвестр

.

У неділю 14 січня 2018 року Божественну Літургію у нашому храмі звершив ректор Київської Духовної Академії і Семінарії, вікарій Київської митрополії єпископ Білогородський Сільвестр (Стойчев).

Владиці співслужили настоятель нашого храму протоієрей Миколай Данилевич та протоієрей Віталій Поліщук.

Після читання святого Євангелія владика звернувся до віруючих із проповіддю, в якій розповів про сенс свята Обрізання Господнього, яке відзначається в цей день.

Владика закцентував на тому, що обрізання в Старому Заповіті було символом належності до вибраного єврейського народу, і є прообразом хрещення в Новому Заповіті. Саме ж хрещення є «дверима», входженням у Церкву. Єпископ також розповів про святителя Василія Великого, пам’ять якого теж святкується в цей день. Святитель Василій Великий за своє досить коротке життя, а прожив він 49 років, з яких лише 9 років був єпископом, зумів відстояти православне розуміння Божества Іісуса Христа, сформульоване й закріплене на Першому Вселенському Соборі в 325 році. Святий Василій Великий також виступав проти єресей і неправильних вчень того часу і зумів побороти їх.

Укінці богослужіння настоятель храму о. Миколай привітав владику і відзначив, що для нашої парафії символічно, що в перший день нового року за старим стилем у нашому храмі служить архієрей. До того ж наші прихожани пам’ятають владику, який ще в сані архімандрита кілька разів служив на нашій парафії. О. Миколай подякував владиці за службу і на згадку про цей день подарував ікону святителя Спиридона Триміфунтського. Дякуючи за подарунок, владика Сільвестр сказав, що цей святий особливо йому близький, адже його єпископська хіротонія відбулася напередодні дня пам’яті святителя – 24 грудня, а в самий день пам’яті, 25 грудня, він звершив першу Боженственну Літургію уже як єпископ.

О. Миколай також привітав завуча Недільної школи Надію Василівну Десятову з Днем народження та подякував за її важливу, наполегливу організаторську роботу. До привітань настоятеля долучився і педагогічний колектив Недільної школи.

Після служби відбувся невеликий концерт: хор нашого храму порадував усіх чудовим виконанням щедрівок, а біля храму для прихожан був організований солодкий стіл.

 

 

Карта проїзду

Банківські реквізити храму


Релігійна громада парафії на честь святителя Спиридона Триміфунтського в Святошинському р-ні м.Києва ЄДРПОУ 36620918 Рахунок № 26000056145145 в ПАТ КБ "Приватбанк" МФО 380775 

Наші контакти

Адреса храму:
м. Київ, просп. Леся Курбаса, 7-Д

Телефон:
044 360 04 77

Email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.