Клірик нашого храму Іоанн Ружицький очолив благодійну поїздку до пацієнтів геріатричного пансіонату в Козельці

.

20 січня 2018 р. Місія Синодальний відділ УПЦ у справах сім’ї разом з волонтерами в рамках благочинної акції «Старість у радість», яку колектив відділу проводить із 2012 року з благословіння Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, відвідали геріатричний пансіонат у Чернігівській області, де проживає больше 200 людей.

Поїздку, в якій взяли участь близько 50 людей, очолив заступник голови Місії ієрей Іоанн Ружицький. Разом із волонтерами вперше поділитися теплом своїх сердець із дідусями й бабусями приїхали вихованці недільної школи столичного храму на честь святого Благовірного князя Олега Брянського на чолі з його настоятелем священиком Олексієм Киреєвим.

Отец Іоанн розповів, що в такій роботі допомагали небайдужі люди практично зі всієї України: пожертви збирали упродовж усього Різдвяного посту. Цього разу в акції активну участь взяли прихожани столичного храму на честь святителя Спиридона Триміфунтського, а учні 254 школи м. Києва передали мешканцям пансіонату різдвяні листівки з теплими привітаннями, які вони виготовили власноруч.

У святкових наборах для старших людей були засоби гігієни, теплі шкарпетки, солодощі, соки, новорічні іграшки, православна література, канцелярські товари, а також подарунки для «Кімнати творчості»: нитки для рукоділля, кольоровий папір, фарби, олівці, альбоми для малювання.

За словами отця Іоанна, найбільше допомогли в такій роботі постійні помічники Синодального «сімейного» відділу – волонтери Ірина Лазебна, Олеся Липовенко, Анна Ружицька, Марія Хокова, Віктор Іваненко.

Приїзд групи ніби оживив пансіонат. Після спільної молитви ієрей Іоанн Ружицький у своєму вітальному слові передав пацієнтам благословіння Предстоятеля УПЦ і сказав: «Бажаємо всім милості Божої, радості, міцності сили й духу. Хай Ваше серце завжди буде сповнене справжньою Господньою любов’ю і буде відкритим для всіх. У своїх молитвах прославляйте новонароджене Богонемовля, і хай Воно благословляє Вас Своїми милостями і дає все необхідне для Вашої великої дружної сім’ї, яку ми так любимо і кожного разу з радістю відвідуємо».

У свою чергу отець Олексій побажав, щоб старість і хвороби не були для старших людей із пансіонату важким випробуванням, адже Господь є лікарем душі й тіла для всіх, хто до Нього звертається.

Після привітань відбувся концерт, організований волонтерами. Виступи вихованців недільної школи столичного храму на честь святого Благовірного князя Олега Брянського створили теплу святкову атмосферу. Юні артисти колядували, співали різдвяні та народні пісні, грали на музичних інструментах.

Після концерту учасники групи вручили подарунки кожному підопічному, а також фотографії з попереднього приїзду. Священики й волонтери відвідали й тих мешканців, які не можуть рухатися самостійно, спілкувалися з ними, колядували, вручали подарунки. «Це нас Господь почув і подарував вогник різдвяної радості», – сказала гостям 80-літня Анна Крохіна.

Люди ділилися сокровенним, дякували за увагу та турботу, фотографувалися на згадку.

 

 

Карта проїзду

Банківські реквізити храму


Релігійна громада парафії на честь святителя Спиридона Триміфунтського в Святошинському р-ні м.Києва ЄДРПОУ 36620918 Рахунок № 26000056145145 в ПАТ КБ "Приватбанк" МФО 380775 

Наші контакти

Адреса храму:
м. Київ, просп. Леся Курбаса, 7-Д

Телефон:
044 360 04 77

Email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.