Настоятель парафії взяв участь у міжнародному симпозіумі в Канаді

.

З 8 по 11 травня 2014 року в університеті Торонто (Канада) працював Міжнародний симпозіум «Українське православ’я в світовій родині Православних Церков: минуле, сучасне, майбутнє».

Організаторами Симпозіуму виступили університет Торонто, Спілка українців-самостійників та Українська Православна Церква в Канаді (в юрисдикції Константинопольського патріархату).

В рамках симпозіуму обговорювалися теми, пов’язані з історією Православної Церкви в Україні, особливостями київської богословської традиції, сучасним станом Православ’я в Україні. З благословення ректора Київської духовної академії і семінарії митрополита Бориспільського і Броварського Антонія в роботі симпозіуму взяли участь проректор з науково-богословської роботи Володимир Вікторович Бурега та доцент протоієрей Миколай Данилевич. В. В. Бурега виступив з доповіддю на тему: «Київська еклезіальна традиція до і після 1686 року: трансформації та розриви». Протоієрей Миколай Данилевич представив доповідь «Київське християнство сьогодні та завтра».

Представники КДА також взяли участь в круглих столах, які проводилися під час симпозіуму.

В неділю 11 травня було проведено зустріч учасників симпозіуму з українською громадою в Центрі святого Володимира в місті Оквіл.


Карта проїзду

Банківські реквізити храму


Релігійна громада парафії на честь святителя Спиридона Триміфунтського в Святошинському р-ні м.Києва ЄДРПОУ 36620918 Рахунок № UA483052990000026005026703561 в АТ КБ "ПРИВАТБАНК" МФО 380775 

Наші контакти

Адреса храму:
м. Київ, просп. Леся Курбаса, 7-Д

Телефон:
098 777 10 27

Email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.