Настоятель храму взяв участь в інтронізації нового єпархіального митрополита Еладської Православної Церкви

.

Під час поїздки до Греції настоятель храму протоієрей Миколай Данилевич взяв участь в інтронізації митрополита Кітруського і Катерінінського Георгія (Хрізостому), обраного Священним Синодом Еладської Православної Церкви 27 лютого й рукопокладеного 1 березня 2014 року.

Митрополит Георгій є добрим другом отця Миколая і нашої парафії, яку він відвідував декілька разів. Як пам'ятають наші прихожани, останній раз владика Георгій служив у нашому храмі ще в сані архімандрита в кінці травня 2013 року. Тоді гостями нашої парафії разом з тодішнім отцем Георгієм було близько 40 грецьких студентів з Вищої Церковної Академії міста Салоніки, які також взяли участь в концерті дітей з нашої недільної школи, виконавши грецькі танці в національних одежах, що викликали захоплення і бурні оплески жителів Борщагівки.

29 березня у суботу владика Георгій звершив свою останню Божественну літургію у місті Верія в храмі святих безсрібників Косьми і Даміана, де він близько 20 років був настоятелем. Він подякував прихожанам за всі роки спільного життя й молитви. Люди дуже люблять свого настоятеля й принесли йому багато різних подарунків. Попрощавшись з рідними його пастирському серцю людьми, після Літургії митрополит Георгій разом з гостями відправився до міста Катеріні, де на центральній площі його зустрічали жителі міста, духовенство митрополії, представники місцевої влади та близько 40 митрополитів з різних єпархій Еладської Церкви, що також були запрошені на церемонію інтронізації. Далі хресним ходом, в супроводі оркестру й військових, всі учасники урочистостей направились до кафедального Свято-Вознесенського собору, де відбувся чин інтронізації за участі Глави Еладської Православної Церкви Архієпископа Афінського і всієї Елади Ієроніма ІІ.

Інтронізація або настоловання є особливим чином, яким вводиться в управління єпархією та представляється місцевим віруючим та духовенству новий митрополит.

У неділю 30 березня митрополит Кітруський і Катерінінський Георгій у співслужінні Керуючого справами УПЦ митрополита Бориспільського і Броварського Антонія та інших представників Помісних Православних Церков, а також при чисельному зібранні віруючих, звершив свою першу Божественну літургію у кафедральному соборі митрополії.

Протоієрей Миколай Данилевич, вітаючи новообраного митрополита Георгія, передав йому в дар картину з зображенням Києво-Печерської Лаври, виготовлену з бурштину, та побажав незмінної допомоги Божої в новому служінні.


Карта проїзду

Банківські реквізити храму


Релігійна громада парафії на честь святителя Спиридона Триміфунтського в Святошинському р-ні м.Києва ЄДРПОУ 36620918 Рахунок № UA483052990000026005026703561 в АТ КБ "ПРИВАТБАНК" МФО 380775 

Наші контакти

Адреса храму:
м. Київ, просп. Леся Курбаса, 7-Д

Телефон:
098 777 10 27

Email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.