Хор нашої парафії взяв участь в фестивалі церковних хорів в Польщі

.

З 10 по 12 травня хор нашої парафії взяв участь у 37-му міжнародному фестивалі церковної хорової музики в м. Гайнівка, Польща.
Колектив отримав диплом «WYRÓŻNIENIE» (За відмінність) в категорії парафіяльних міських хорів.

10 травня хористи звершили паломництво до великої святині Підляського краю – в жіночий монастир на горі Грабарка, де вшанували місцеві святині та звершили коротку молитву.
В рамках фестивалю наш хор 11 травня дав концерт в містечку Мельнику, що неподалік від Гайнівки. Виступ відбувся в храмі на честь Пресвятої Богородиці.  В знак вдячності настоятель подарував ікону Божої Матері «Достойно є» і книгу з історії православних храмів.
Наступного дня, 12 травня, відбулося конкурсне прослуховування  в головному храмі Гайнівки на честь Живоначальної Троїці. В досить теплій атмосфері і братерській любові пройшла зустріч і виступи колективів. Опісля прослуховування була розмова диригентів з членами жюрі.
В традиціях Міжнародного фестивалю Hajnowskie Muzyki Cerkiewnej відбуваються додаткові супровідні концерти, що проводяться щорічно. Найпопулярнішим і водночас найбільшим є Фольклорний бенкет в Біловезькій Пущі. У ньому беруть участь всі хори та ансамблі, які приїжджають на фестиваль. У Біловежжі вони представляють себе із світської сторони, виконуючи народні пісні свого краю. Так, наш хор заспівав «Зеленеє жито», «Місяць на небі» під супровід бандури, «Туман яром», «Ой на горі два дубки» під супровід гітари та «Розпрягайте хлопці коні». Після виступів у теплій дружній атмосфері мали вечірнє спілкування коло багаття на мальовничій природі.
В суботу 12 травня хор нашої парафії співав за Божественою Літургією в храмі на честь Іоанна Хрестителя в Гайнівці. Настоятелю співслужив клірик нашого храму, диякон Никита Козлов. В подячному слові настоятель храму, о. Іоанн  сказав, що особливо радіє, що православні народи можуть ділитися один з одним не лише своєю любов'ю чи повагою, а і літургічною культурою співу.  Отцю диякону настоятель подякував за співслужіння, яке знаменувало єдність між нашими Церквами. У відповідь, від імені парафії та хору, отець Никита висловив слова вдячності та подарував ікону покровителя нашої парафії - Свт. Спиридона.
 

Карта проїзду

Банківські реквізити храму


Релігійна громада парафії на честь святителя Спиридона Триміфунтського в Святошинському р-ні м.Києва ЄДРПОУ 36620918 Рахунок № 26000056145145 в ПАТ КБ "Приватбанк" МФО 380775 

Наші контакти

Адреса храму:
м. Київ, просп. Леся Курбаса, 7-Д

Телефон:
044 360 04 77

Email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.