Відбулася екскурсія вихованців Недільної школи монастирями Києва

.

 

У суботу 10 листопада 2018 року під керівництвом завуча Недільної школи Н.В. Десятової відбулася екскурсія вихованців нашої Недільної школи монастирями Києва.
Учні разом із батьками відвідали Свято-Троїцький Іонівський та Архангело-Михайлівський Звіринецький монастирі.
І діти, й дорослі дізналися дуже багато нової інформації під час докладної екскурсії. Екскурсовод пані Наталія цікаво й докладно розповіла про обитель: від характеристики рослин, які траплялися по дорозі, історій, пов’язаних зі святими іконами, до найдрібніших деталей життя о. Іони. За кожної нагоди екскурсовод починала молитву, а колектив з понад 80 осіб її підхоплював.


Екскурсійну естафету по Архангело-Михайлівському Звіринецькому монастирі перейняв послушник Анатолій. З великою любов'ю і радістю він провів паломників по Звіринецьких підземних алеях, а потім розповів про Звіринецький новозбудований храм. Великою благодаттю було приклонитися до ікон, які напередодні почали мироточити.
Усі отримали багато нових знань і високих духовних вражень від величі Всевишнього, яка проявилась на Його святих. Про цей сонячний осінній день залишилися найприємніші спогади, які будуть берегти чудові фото, а проведений разом час ще більше зріднив і дітей, і дорослих.

Карта проїзду

Банківські реквізити храму


Релігійна громада парафії на честь святителя Спиридона Триміфунтського в Святошинському р-ні м.Києва ЄДРПОУ 36620918 Рахунок № UA483052990000026005026703561 в АТ КБ "ПРИВАТБАНК" МФО 380775 

Наші контакти

Адреса храму:
м. Київ, просп. Леся Курбаса, 7-Д

Телефон:
044 360 04 77

Email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.