У нашому храмі відбувся традиційний Різдвяний концерт

.

8 січня 2019 року в нашому храмі відбувся традиційний Різвяний концерт. У ньому взяли участь хори нашої парафії, гості та вихованці Недільної школи.

Розпочав дійство кліросний хор нашої церкви під керівництвом регента Лариси Володимирівни Кубської. Учасники хору цьогоріч вразили глядачів не лише чарівним співом, гарними колядками, а й прекрасним зовнішнім виглядом.

Гарного різвяного настрою усім додали чудові вірші, які декламували наші маленькі прихожани та гості нашої парафії.

Уперше на такому концерті продемонстрували свої таланти учасники дитячого кліросного хору, який співає на дитячих Літургіях. Особливо вразило майстерне виконання всесвітньо відомої колядки «Щедрик» українською та англійською мовами.

Окрасою свята став виступ добрих друзів нашої парафії – талановитих сестер Наруцьких зі своїм квартетом. Дівчата порадували глядачів традиційними колядками у модерній обробці, а також виконали відомий хіт «Time to say goodbye» і перенесли усіх на мить до святкової Італії. А одну з найвідоміших українських колядок «Нова радість стала» дівчата заспівали разом з усіма присутніми.

Традиційно продовжив концертну програму хор «Срібні дзвіночки» під керівництвом Валентини Афанасіївни Коренчук. Як завжди маленькі співаки порадувади всіх чудовим виконанням колядок, народних пісень і декламуванням віршів. Помітно, що з кожним роком юні артисти зростають у своїй майстерності, стають ще більш організованими та відповідальними.

У кінці заходу вихованці нашої Недільної школи на чолі з Людмилою Степанівною Рижою представили виставу «Різдвяний сон». Приємно, що сценарій цієї сценки написала випускниця Недільної школи Марія Павлюченко та викладач Людмила Ярославівна Колєснік.

Це історія про маленького нечемного хлопчика, який не вірив у Різдво. Неймовірні чарівні сни повертають йому цю віру і змушують визнати свою відповідальність за поширення й підтримку добра в усьому світі. Своєю виставою юні актори хотіли донести ідею того, як важливо зберігати дитячу віру в добро і пам’ятати, що кожен як добрий, так і поганий вчинок має свої наслідки не лише в житті однієї людини, а й відгукується у цілому Всесвіті.

Свято закінчилося спільною колядою, ефектними хлопавками і звичайно солодкими подарунками.

 

Фотографії за посиланням Google фото

 

 

 

 

 

 

Карта проїзду

Банківські реквізити храму


Релігійна громада парафії на честь святителя Спиридона Триміфунтського в Святошинському р-ні м.Києва ЄДРПОУ 36620918 Рахунок № UA483052990000026005026703561 в АТ КБ "ПРИВАТБАНК" МФО 380775 

Наші контакти

Адреса храму:
м. Київ, просп. Леся Курбаса, 7-Д

Телефон:
044 360 04 77

Email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.