Прихожани нашого храму звершили паломництво до західноєвропейських країн

.

Світ – це книга, і ті, хто не подорожує, читають тільки одну її сторінку (блаженний Августин)

Група паломників нашого храму на чолі з о. Віталієм вирушила в паломницьку поїздку до кількох країн Європи. До них долучилися також сестри Свято-Покровського монастиря.

У перший день подорожі прочани відвідали християнський Мілан, де вклонилися святим мощам св. Амвросія Медіоланського і мучеників Гервасія й Протасія. А також відвідали православну парафію св. Амвросія і поспілкувалися з настоятелем парафії, уже добрим нашим другом, – архімандритом Амвросієм (Макаром).

Наступний день поїздки був присвячений знайомству із столицею Іспанії – Мадридом. Від цього знайомства залишилися приємні враження: місто дуже чисте, люди виховані, привітні й спокійні. Усі відчули себе бажаними гостями. Цікавою була екскурсія містом. Гід, пані Марія, професійно представила столичне місто й зазначила, що Мадрид хоча і є мегаполісом, але дуже комфортний для життя. І це справді було відчутно.

У день свята Воздвиження Хреста Господнього паломницька група молилася за Літургією у храмі на честь св. Марії Магдалини. Богослужіння очолив архієпископ Мадридський і Лісабонський Нестор. Друга половина дня була наповнена чудовою прогулянкою містом і цікавою екскурсією. Після цієї прогулянки Мадрид став тим містом, куди хочеться повертатись знову.

Четвердий день подорожі відкрив нове чудове місце Сантьяго де Компостела – мальовничий іспанський куточок, де збираються тисячі паломників, які прямують сюди одним із найвідоміших піших маршрутів – Шляхом св. Якова. Паломники мали можливість побувати в цьому надзвичайно красивому місті й молитовно вклонитися мощам св. апостола Якова Заведеєва.

У п’ятий день поїздки паломницька група молилась за Божественною Літургією на українській православній парафії м. Брага, яка в цей день святкувала два роки свого заснування. З 2017 року парафія значно зросла, є багато нових активних парафіян, які дорожать храмом і громадою. Приємно бачити, що храм став місцем зустрічі людей із Живим Христом і один з одним.

Престольне свято парафії встановлено на свято мучениць Віри, Надії, Любові й Софії. У цей день до прочан долучився настоятель нашого храму прот. Миколай Данилевич, який і очолив святкове богослужіння.

Прямуючи додому, на завершення подорожі паломницька група відвідала чудову Барселону, яка має багату християнську історію і прославлена своїми святими мучениками.

Карта проїзду

Банківські реквізити храму


Релігійна громада парафії на честь святителя Спиридона Триміфунтського в Святошинському р-ні м.Києва ЄДРПОУ 36620918 Рахунок № UA483052990000026005026703561 в АТ КБ "ПРИВАТБАНК" МФО 380775 

Наші контакти

Адреса храму:
м. Київ, просп. Леся Курбаса, 7-Д

Телефон:
098 777 10 27

Email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.