Наша парафії відсвяткувала свято Покрови Пресвятої Богородиці

.

14 жовтня 9 років тому в нашому храмі було звершено першу Літургію, тому свято Покрови Пресвятої Богородиці по-особливому рідне для наших прихожан. Традиційно його святкування супроводжувалося різноманітними заходами на парафії.

Цьогоріч до цього свята був приурочений культурно-мистецький захід “Свято Борщу”.

Ведучими дійства стали отець Сергій – директор нашої недільної школи та співачка кліросного хору Любов Голівець. Відкрив свято виступ кліросного хору, а опісля до нього долучилися дітки з молодшого складу.

Дуже пізнавальними для глядачів були розповіді ведучих про нашу унікальну страву, адже всі знають, що борщ складається з однакових інгредієнтів, а в кожної господині на смак різний. Так, о. Сергій розповів, що для того, щоб приготувати борщ в Іспанії, потрібен рецепт без буряку, бо знайти його в цій країні дуже важко, а китайці взагалі називають наш борщ теплим салатом.

Ведучі познайомили всіх із учасниками кулінарного конкурсу, а щоб визначити в кого з господинь сьогодні борщ вдався найкраще, було влаштовано дегустацію. У перервах між виступами гості смакували різноманітними смачними борщами, які приготували наші господині, та ділилися своїми враженнями.

Саме глядачі визначили переможця у номінації «Цар-борщ» – приз глядацьких симпатій і надали право господині, яка його приготувала, зварити борщ на престольне свято. Інші номінації визначали професійні кулінари, а остаточний вердикт винесло безпристрасне журі, до складу якого увійшли наші прихожани.

На Святі борщу був і «Найзеленіший борщ», і борщ, який не борщ, а «Борщ-пісня». Святкову атмосферу підтримував кліросний хор нашої парафії гарними українськими піснями, а деякі його учасники – сольними виступами.

Прекрасні українські пісні «Два кольори», «Тихо над річкою», «Ой лопнув обруч» подарували учасникам і гостям свята о. Захарія і Марта Грет.

Також на свято завітали дітки з хореографічної студії «Весняночки» і привітали усіх веселим таночком. На пам’ять про цей день діткам подарували Євангелія. Упродовж свята всі охочі також могли навчитися робити ляльки-мотанки, адже для цього було влаштовано майстер-клас. На десерт кулінарного свята відбувся показ власноруч створених нашими гостями ляльок-мотанок. Завершилося свято прекрасною піснею «Україна – це ми!», яка об’єднала усіх організаторів, учасників і гостей цього чудового заходу.

Карта проїзду

Банківські реквізити храму


Релігійна громада парафії на честь святителя Спиридона Триміфунтського в Святошинському р-ні м.Києва ЄДРПОУ 36620918 Рахунок № UA483052990000026005026703561 в АТ КБ "ПРИВАТБАНК" МФО 380775 

Наші контакти

Адреса храму:
м. Київ, просп. Леся Курбаса, 7-Д

Телефон:
098 777 10 27

Email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.