Наші прихожани відвідали «Театральну майстерню Миколи Рушковського»

.

19 січня 2020 року наші прихожани-активні учасники літературних зістрічей з І.О. Макеевою відвідали молодий маловідомий для киян театр – «Театральну майстерню Миколи Рушковського». Засновники театру втілили в життя незвичайний проєкт «ТЕАТР+БІБЛІОТЕКА», тому театр справді знаходиться в приміщенні бібліотеки. У 2018 році цей проєкт відзначено спеціальною театральною премією Київської пекторалі.

Сам театр, у зал якого треба заходити через сцену, фокуси досвіченого ілюзіоніста, що прекрасно знайшов спільну мову з дітками перед виставою, прекрасне новаторське подання добре відомих казок Г.К. Андерсена «Голий король», «Ганс-дурник», «Кресало», можливість сфотографуватися із дуже дружелюбними акторами – усе це створило чудовий настрій святкового недільного дня.

Оскільки було заявлено п’єсу «Andersen’s Fairy Tales», основними глядачами були діти. На прикладі головної героїні вони зрозуміли, що в казках є дуже багато відповідей і підказок, як правильно діяти, і на яких героїв треба рівнятися. А для дорослих це була прекрасна нагода повернутися в дитинство, адже, як сказав Льюїс Керрол: «Колись ми станемо настільки дорослими, що знову почнемо читати казки».

Карта проїзду

Банківські реквізити храму


Релігійна громада парафії на честь святителя Спиридона Триміфунтського в Святошинському р-ні м.Києва ЄДРПОУ 36620918 Рахунок № UA483052990000026005026703561 в АТ КБ "ПРИВАТБАНК" МФО 380775 

Наші контакти

Адреса храму:
м. Київ, просп. Леся Курбаса, 7-Д

Телефон:
098 777 10 27

Email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.