У Духовно-просвітницькому центрі нашої парафії відбулася лекція з історії шкільництва

.

25 січня 2019 року в рамках проєкту зустрічей із цікавими людьми в приміщенні Духовно-просвітницького центру нашої парафії відбулася лекція почесного краєзнавця, кандидата історичних наук, доцента Перерви Володимира Степановича на тему «Церковні школи кінця XVIIIXX: історія розвитку та вчительська старовина».

Упродовж майже двогодинної лекції усі присутні, серед яких більшість – педагоги, прихожани нашого храму та гості парафії, дізналися чимало цікавого про початки й розвиток шкільництва в Україні, заснування церковно-прихідських шкіл на Правобережжі, їх вагому роль у поширенні освіти й просвіти населення. Важливим доповненням до слів лектора стала інформативна презентація, у якій було представлено низку різноманітних документів із цієї проблеми. Важливо, що кожну свою тезу Володимир Степанович підкріплював посиланнями на архівні матеріали. Слухачі були приємно вражені широтою знань лектора.

Укінці лекції усі змогли поставити питання до доповідача та придбати його книгу «Церковні школи кінця XVIIIXX: історія розвитку та вчительська старовина», у якій ці питання висвітлено набагато ґрунтовніше.

Для тих, хто, на жаль, не зміг побувати на лекції, було здійснено відеозапис.

Карта проїзду

Банківські реквізити храму


Релігійна громада парафії на честь святителя Спиридона Триміфунтського в Святошинському р-ні м.Києва ЄДРПОУ 36620918 Рахунок № UA483052990000026005026703561 в АТ КБ "ПРИВАТБАНК" МФО 380775 

Наші контакти

Адреса храму:
м. Київ, просп. Леся Курбаса, 7-Д

Телефон:
098 777 10 27

Email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.