Єпископ Вишневський Спиридон звершив Літургію в нашому храмі святого Спиридона

.

14 серпня 2020 року в день Винесення Чесних Древ Животворящого Хреста Господнього та святих мучеників Маккавейських у нашому храмі Божественну Літургію звершив єпископ  вікарій Київської Митрополії Вишневський Спиридон. Владиці Спиридону співслужили священики нашого храму разом з настоятелем протоієреєм Миколаєм Данилевичем.  

Саме в цей день 10 років тому був закладений перший камінь на початок будівництва нашого храму, а 14 жовтня на Покрову майже 10 років тому в храмі була звершена перша Літургія. Тому богослужінням 14 серпня був покладений період святкувань 10-літття парафії, що завершиться 25 грудня в день престольного свята храму.

Після завершення Літургії владика Спиридон, згідно з традицією цього свята, освятив меду та зілля, після чого звернувся до людей зі словами проповіді, у якій привітав настоятеля храму о. Миколая та всіх прихожан зі святами й знаменною датою. 

У свою чергу отець Миколай подякував владиці Спиридону за приїзд до парафії та звершене урочисте архієрейське богослужіння. Настоятель висловив побажання, щоб протягом наступних десяти років життя парафії духовенство і миряни зосереджувалися на поглибленні просвітницького, проповідницького, освітнього та соціального служіння людям.  

Після завершення богослужіння було зроблене спільне фото біля храму. 

Карта проїзду

Банківські реквізити храму


Релігійна громада парафії на честь святителя Спиридона Триміфунтського в Святошинському р-ні м.Києва ЄДРПОУ 36620918 Рахунок № UA483052990000026005026703561 в АТ КБ "ПРИВАТБАНК" МФО 380775 

Наші контакти

Адреса храму:
м. Київ, просп. Леся Курбаса, 7-Д

Телефон:
098 777 10 27

Email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.