Вихованці Недільної школи відвідали бананову ферму

.

У суботу 10 жовтня 2020 року вихованці Недільної школи разом з батьками на чолі з завучем Надією Василівною Десятовою відвідали бананову ферму під Києвом.

Це було цікаве дозвілля для дітей та дорослих. Екскурсанти побачили, як ростуть, а не лежать на магазинних полицях апельсини, мандарини, лимони, ананаси, київський карликовий банан, інжир, папая. Під час екскурсії діти дізналися чимало нового про селекцію рослин, змогли сфотографуватись в екзотичному куточкові, щоб на світлинах зберегти радість цього дня. А після цього усі відвідали картинную галерею, у якій експонуються картини в техніці осибана: вони створені із засушених квітів.

Загалом, побачивши цю красу на власні очі, усі ще раз переконалися, який прекрасний і неповторний світ нас оточує.

Враженнями від заходу поділилася Надія Карачинська, мама Валентина, Радіона та Оленки:

«Екскурсія видалась дуже цікавою і різнобічною. Ми дізнались від власника оранжереї, селекціонера й винахідника Анатолія Васильовича Патія і його чарівної дружини Тетяни Іллівни Берник про ріст і розвиток екзотичних для України рослин. На території ферми в енергозберігаючих теплицях культивуються для оглядових екскурсій і на продаж гранат, інжир, куркумін, лимон, мандарин, апельсин, ананаси, папая, банани та ін. Анатолій Васильович розповів про свої селекційні здобутки: рослини банана, які сягають 1 метра, про отримані рослини лимона з великою листковою поверхнею, які плодоносять більше трьох разів на рік, про виведені рослини куркуміна з великими плодами, про дерева-сади (на одному дереві розвиваються кілька видів цитрусових), про швидку технологію укорінення тропічних дерев та ще багато цікавих історій.

Чарівна пані Тетяна розповіла, що у минулому була журналістом і захоплювалась мистецтвом осибани, яке останнє 25-річчя стало її роботою. Тетяна створює захоплюючі витвори мистецтва: картини, кулони та ін. шляхом аплікації зазделегідь зібраного гербарію із квітів, насіння і стебел рослин.

Склалось дуже приємне враження від цієї родини, бо люди об’єднали захоплення і роботу в одне ціле. Анатолій Васильович повністю зайнятий тепличною справою: селекцією рослин, екскурсіями і продажем саджанців, а пані Тетяна допомагає йому. Тетяна Іллівна створює шедеври-осибани, кілька разів на рік проводить навчальні семінари з цієї техніки. Родина дуже публічна: вони друкуються у періодичних виданнях, беруть участь у телепрограмах».

Карта проїзду

Банківські реквізити храму


Релігійна громада парафії на честь святителя Спиридона Триміфунтського в Святошинському р-ні м.Києва ЄДРПОУ 36620918 Рахунок № UA483052990000026005026703561 в АТ КБ "ПРИВАТБАНК" МФО 380775 

Наші контакти

Адреса храму:
м. Київ, просп. Леся Курбаса, 7-Д

Телефон:
098 777 10 27

Email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.