Гуманітарна допомога для мирних жителів Сходу України

.

Згідно з рішенням Священного Синоду Української Православної Церкви від 19 червня 2014 року, серед православних віруючих оголошено збір коштів та гуманітарної допомоги для біженців зі Сходу України, а також для  мирних людей, які постраждали в зоні збройного конфлікту.

З того часу й до сьогоднішнього дня прихожани нашої парафії пожертвували на цю богоугодну справу 10 194 гривні. Настоятель парафії протоієрей Миколай в п'ятницю 27 червня з вказаної суми перерахував на рахунок Київської Митрополії Української Православної Церкви 7 194 гривень. На рахунку Митрополії акумулюються кошти з усіх парафій нашої Церкви, які згодом будуть перераховані тим людям, які мають в них потребу. Також планується, що допомога буде передаватись нашим парафіям та єпархіям в Луганському і Донецькому регіоні, які в свою чергу передаватимуть її постраждалим людям. Такий спосіб дії пояснюється тим, що найкраще ситуацію і людей на місці, а також їх реальні потреби, знає священик. 

Окрім того, сума в 3 000 гривні була перерахована нами на рахунок Свято-Успенської Святогірської Лаври (Донецька область) - монастиря, який на сьогодні прийняв на своє  повне утримання більше 400 біженців, серед яких близько 100 дітей і 50 вагітних жінок.

    

Отець Миколай днями мав спілкування по телефону з намісником Святогірської Лаври архієпископом Арсенієм, який детально розповів про ситуацію на місці.

Хто ще не встиг внести свою лепту для допомоги нашим братам і сестрам на Сході України, може принести пожертву в храм й залишити в чергової за свічним ящиком з поміткою "для біженців". Нехай благословить нас усіх Господь і подасть мир і спокій нашій рідній землі!

P.S. До відома. Коли розпочалися події в Криму перед його окупацією, наша парафія та віруючі нашого храму також перераховували кошти на Міністерство оборони України з метою підтримки української армії. 

Карта проїзду

Банківські реквізити храму


Релігійна громада парафії на честь святителя Спиридона Триміфунтського в Святошинському р-ні м.Києва ЄДРПОУ 36620918 Рахунок № UA483052990000026005026703561 в АТ КБ "ПРИВАТБАНК" МФО 380775 

Наші контакти

Адреса храму:
м. Київ, просп. Леся Курбаса, 7-Д

Телефон:
098 777 10 27

Email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.