СВЯТО ПРАВОСЛАВНОЇ МОЛОДІ В НАШІЙ ОСВІТНІЙ СПІЛЬНОТІ

.

15 січня 2021 року студенти нашої Освітньої спільноти відсвяткували Всесвітній день православної молоді.
Зустріч розпочалася виступом протоієрея Миколая Данилевича. Отець Миколай  привітав усіх присутніх зі святом Стрітення Господнього, Днем православної молоді, а також розповів про важливість особистісного розвитку і вдосконалення своїх духовних та інтелектуальних навичок. 
У другій частині заходу запрошена гостя - Анна Євсюкова-Мурза провела діалог-практикум на тему: «Один світ різними очима». Діалог видався напрочуд цікавим та інформативним, адже Анна є мамою шести дітей, досвідченим психологом, педагогом, ігропрактиком, засновником альтернативної сад-школи «I am».
Головним меседжем практикуму стало те, що ми можемо приймати і розуміти дуже важливу річ: люди, які знаходяться поряд з нами вдома, на роботі, на вулиці бачать цей світ інакше крізь призму свого життєвого досвіду, принципів та цінностей. Це стосується і подружніх стосунків, і робочих відносин, і багатьох інших моментів суспільної комунікації. Розуміння цієї інаковості в єдності дає ключ до розуміння обставин і вирішення багатьох складних ситуацій. Після завершення діалогу кожен учасник говорив про те, що переглянув свій погдяд на багато речей.
Під час святкової зустрічі царювала приємна і дружня атмосфера. Всі учасники спільноти мали чудову можливість неформального спілкування, з педагогами та між собою, поділитися успіхами та враженнями від навчання, краще познайомитися між собою та приємно провести час.   
Всесвітній день православної молоді відзначається 15 лютого з 1953 року. Утвердженню свята передувало проведення першої генеральної асамблеї Всесвітнього православного молодіжного руху «Синдесмос».

Карта проїзду

Банківські реквізити храму


Релігійна громада парафії на честь святителя Спиридона Триміфунтського в Святошинському р-ні м.Києва ЄДРПОУ 36620918 Рахунок № UA483052990000026005026703561 в АТ КБ "ПРИВАТБАНК" МФО 380775 

Наші контакти

Адреса храму:
м. Київ, просп. Леся Курбаса, 7-Д

Телефон:
098 777 10 27

Email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.