За участі гостя з Італії в нашій Освітній спільноті відбувся вечір, присвячений творчості Данте Аліг’єрі

.

9 березня 2021 року в нашому Освітньому центрі відбулася зустріч з директором Інституту італійської культури при Посольстві Італії в Києві паном Едоардо Крізафуллі.

Цей захід був організований насамперед для учнів нашої Освітньої спільноти, які вивчають іноземні мови, зокрема італійську, однак до нього долучилося багато інших охочих: прихожани нашого храму й наші друзі – зацікавлені вчителі та учні з школи № 254 м. Києва.

Вечір розпочався неформальним спілкуванням, під час якого учні мали змогу познайомитися з синьйором Едоардо. Розмова відразу набула дружнього неформального відтінку, оскільки раніше він працював учителем італійської й англійської мов, а тому вміє налаштовувати до себе юних слухачів.

Пан Едоардо Крізафуллі виступив з розповіддю про відомого італійського поета Данте Аліг’єрі на тему: «Данте – італійський і європейський поет: він ще актуальний у 2021 році?»

Лектор розповідав італійською мовою, яку для слухачів перекладав настоятель протоієрей Миколай Данилевич. Розповідь пана Едуардо про сенс і художні образи «Божественної комедії» спонукали поглянути на знаний ще зі шкільної програми твір по-новому. Напевно, саме тому було багато цікавих і доволі філософських питань до доповідача. 

Це був прекрасний вечір, наповнений спілкуванням, яке збагатило кожного, а також дозволило поринути в стихію італійської культури, літератури, а особливо – милозвучної італійської мови.

Карта проїзду

Банківські реквізити храму


Релігійна громада парафії на честь святителя Спиридона Триміфунтського в Святошинському р-ні м.Києва ЄДРПОУ 36620918 Рахунок № UA483052990000026005026703561 в АТ КБ "ПРИВАТБАНК" МФО 380775 

Наші контакти

Адреса храму:
м. Київ, просп. Леся Курбаса, 7-Д

Телефон:
098 777 10 27

Email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.