Вихованці Недільної школи відвідали Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка

.

У суботу 15 травня 2021 року учні Недільної школи «Триміфунт» разом із батькама відвідали Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка. У звязку із карантинними обмеженнями це сталося значно пізніше, ніж було заплановано, тому юні глядачі дивилися виставу, яка не зовсім резонує із теплими травневими днями – «Снігову королеву» Ганса Крістіана Андерсена. Однак постановка цього класичного твору не залишила байдужими ні дітей, ні дорослих. Адже вона насамперед пропагує найвищі духовні цінності: любов до ближніх і жертовність, несе у світ глибокий християнський сенс, що з Божою допомогою для сміливої і рішучої людини з великим гарячим серцем немає нічого неможливого.

У виставі звучать вірші Івана Франка, Володимира Сосюри, Роберта Бернса, звучать прекрасні пісні – усе це вплинуло на формування естетичного смаку в дітей і створило неповторну святкову атмосферу.

Цей день надовго залишиться у пам’яті юних поціновувачів театрального мистецтва.

Карта проїзду

Банківські реквізити храму


Релігійна громада парафії на честь святителя Спиридона Триміфунтського в Святошинському р-ні м.Києва ЄДРПОУ 36620918 Рахунок № UA483052990000026005026703561 в АТ КБ "ПРИВАТБАНК" МФО 380775 

Наші контакти

Адреса храму:
м. Київ, просп. Леся Курбаса, 7-Д

Телефон:
098 777 10 27

Email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.