Закінчився перший навчальний рік в Освітній спільноті храму святого Спиридона

.

У неділю 23 травня 2021 року відбулося урочисте завершення першого навчального року в Освітній спільноті – парафіяльній Школі іноземних мов та інших корисних предметів. Цей проект запроваджено з початку 2020/2021 навчального року.

Упродовж цього періоду в Освітній спільноті слухачі різного віку відповідно до освітніх рівнів вивчали англійську, німецьку, італійську та іспанську мови, а також основи ораторської майстерності та курс «Основи сім’ї». Окрім того, були передбачені індивідуальні допоміжні заняття з окремих шкільних дисциплін (математики й української мови).

До присутніх зі вступним словом звернувся ініціатор заснування Освітньої спільноти, настоятель храму протоієрей Миколай Данилевич. Отець Миколай подякував викладачам за роботу, а студентам – за сумлінне навчання. У свою чергу викладацький колектив привітав о. Миколая і з завершенням навчального року.

Своїми першими успіхами з усіма присутніми поділилися ті студенти, які опановували основи ораторської майстерності на чолі з матушкою Юлією Вітман. Вона допомагала їм побороти страх публічних виступів, навчала правильно будувати промови, зацікавлювати слухачів, підтримувати їхню увагу. Кожен із них представив свою коротку промову на актуальну й цікаву тему.

Після цього усім слухачам курсів вручили сертифікати про проходження навчання в Освітній спільноті, виступили з вітальними словами викладачі, а студенти мали нагоду сказати їм слова подяки.

Це дійство відбувалося в атмосфері приємного дружнього спілкування, взаємної підтримки та радості за успіхи кожного.

Усі висловили бажання продовжувати навчання в Освітній спільноті, тому прощалися з думкою повернутися сюди знову.

Двері нашої Освітньої спільноті відкриті для всіх, кого зацікавив цей проект.

Карта проїзду

Банківські реквізити храму


Релігійна громада парафії на честь святителя Спиридона Триміфунтського в Святошинському р-ні м.Києва ЄДРПОУ 36620918 Рахунок № UA483052990000026005026703561 в АТ КБ "ПРИВАТБАНК" МФО 380775 

Наші контакти

Адреса храму:
м. Київ, просп. Леся Курбаса, 7-Д

Телефон:
098 777 10 27

Email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.