Перелік православних літніх таборів

.

До уваги батьків!!!  В зв'язку з початком літніх канікул, пропонуємо перелік православних літніх таборів, які крім оздоровлення, участі у спортивних і розважальних заходах, допоможуть дітям набути досвіду спільної молитви, участі у таїнствах сповіді і причастя, спілкування зі священниками і паломницьких поїздок.
Як повідомляє Центр інформації УПЦ,
основною метою організаторів православних дитячих таборів є виховання підростаючого покоління на принципах православних традицій.
Православно-сімейний дитячо-сімейний клуб «Ковчег»
діє з благословення архієпископа Обухівського Іони і пропонує дітям і дорослим відразу кілька напрямків відпочинку - «Ковчег - Удай» у Чернігівській області, «Ковчег- Азов» у селищі Генгорка недалеко від Генічеська, «Ковчег - Карпатський Фавор» у Карпатах.
Табір «Ковчег - Удай» проходить щорічно у Чернігівській області, у заповідній зоні біля річки Удай. У програмі - купання в річці, риболовля, походи, майстер-класи, екскурсії, паломництва, вечори біля вогнища.
Табір «Ковчег - Азов» проводять на закритій зеленої базі прямо на березі моря неподалік від селища Генічеська Гірка на Арабатській стрілці. Поруч знаходиться храм на честь великомученика Георгія Побідоносця. Охочих чекає православна, творча, морська оздоровча програма, морські гірки, гаряче джерело, водолікарня.
У червні і серпні відбудеться похідна гірничо-лісова програма «Карпатський Фавор».
На учасників чекають гірське лікувальне повітря, рафтинг (сплав на плотах) по гірській річці, катання на конях, екскурсії у столицю Гуцульського краю, вечори біля вогнища, творча і розвиваюча програма, 1-денний (у червні) і 2-денний (у серпні) похід в гори з наметами.
В Одесі з 2016 року з благословення митрополита Агафангела відкрито дитячий православний табір «Зустріч».
Табір розташується у пансіонаті «Лазурний берег», в селі Коблево, у 60 км від Одеси.
Всього буде організовано шість змін з червня по серпень.
Дітей чекає щоденне відвідування пляжу, квести, настільні ігри.
Дитячий літній православний табір «Шанс»
розташований на березі річки Дністер, на території Національного природного парку «Подільські Товтри», у Бакотській затоці Дністра.
Головною метою діяльності табору є моральне виховання дітей та молоді, ознайомлення з основами православного віровчення, формування особистісних уявлень про сенс і зміст віри, життя у Церкві.
Відпочинок дітей доповнюють богослужіння, спілкування зі священнослужителями, ранкові та вечірні молитви, щоденні заняття «Закону Божого», на яких дітям допомагають навчитися мислити, зіставляти вчення Церкви і конкретні приклади з життя.
Джерело: фейсбук сторінка Центр інформації УПЦ: https://www.facebook.com/788693681258269/posts/3769478493179758/?d=n

Карта проїзду

Банківські реквізити храму


Релігійна громада парафії на честь святителя Спиридона Триміфунтського в Святошинському р-ні м.Києва ЄДРПОУ 36620918 Рахунок № UA483052990000026005026703561 в АТ КБ "ПРИВАТБАНК" МФО 380775 

Наші контакти

Адреса храму:
м. Київ, просп. Леся Курбаса, 7-Д

Телефон:
098 777 10 27

Email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.