Свято Миколая у Недільній школі

.

Всі діти з нетерпінням чекають на це свято Миколая. Адже в цей день святий приносить подарунки, а впродовж року — уважно вислуховує дитячі молитви і допомагає в щоденних клопотах.

 

Отож, в неділю 22 грудня у Духовно-просвітницькому центрі храму зібралася дитяча громада разом зі своїми батьками. Дітирозповідали вірші і віршики про святого Миколая та про зиму. Дитячий православний хор під керівництвом шановної Валентини Опанасівни підготував прекрасний музичний репертуар. Дитячі голоси славили Ісуса Христа, БожуМатір та святого Миколая. 

Прем’єрою концерту стала пісня  про св. Спиридона Триміфунтського, покровителя храму. Це був справжній подарунок громаді, адже через декілька днів церква вшановує пам'ять і св. Спиридона Триміфунтського – небесного покровителя нашої парафії.

На дітей чекали також сюрпризи. На свято завітали клоуни та фокусниця Жанна. Вони подарували дітям ігри та веселий настрій. А насамкінець, звичайно, діти отримали подарунки від Святого Миколая.

Карта проїзду

Банківські реквізити храму


Релігійна громада парафії на честь святителя Спиридона Триміфунтського в Святошинському р-ні м.Києва ЄДРПОУ 36620918 Рахунок № UA483052990000026005026703561 в АТ КБ "ПРИВАТБАНК" МФО 380775 

Наші контакти

Адреса храму:
м. Київ, просп. Леся Курбаса, 7-Д

Телефон:
098 777 10 27

Email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.