Книжкові новинки: «Українська Православна Церква: віхи історії»

.

Вийшла друком книга «Українська Православна Церква: віхи історії», підготовлена Київською духовною академією і семінарією.

Нова книга – короткий нарис історії Православної Церкви на території України, що охоплює події від початків християнства на Русі до сьогодення. Події церковної історії висвітлені на тлі суспільно-політичного та культурного життя України та закордоння у різний час. Це дозволяє краще зрозуміти непростий шлях, який пройшла Українська Православна Церква за свою понад 1000-літню історію.

Видання оздоблене численними ілюстраціями. Спеціально для цієї книги були підготовані карти Київської Митрополії в різні періоди її існування. Вона розрахована на широке коло читачів.

На своїй сторінці у Фейсбуці настоятель нашого храму о. Миколай Данилевич поділився враженнями про книгу:

«Це стислий, популярний виклад історії нашої Церкви, розрахований на пересічного читача. Книга невелика, читається легко, на дозвіллі гарно прочитати і мати уявлення про основні події та процеси церковної історії України, з їхнім поясненням в історичному контексті, аж до останніх подій.  Я був долучений до рецензування цієї книги, тому знаю її і рекомендую».

Книгу можна придбати в нашому храмі. Ціна 130 грн.  

Карта проїзду

Банківські реквізити храму


Релігійна громада парафії на честь святителя Спиридона Триміфунтського в Святошинському р-ні м.Києва ЄДРПОУ 36620918 Рахунок № UA483052990000026005026703561 в АТ КБ "ПРИВАТБАНК" МФО 380775 

Наші контакти

Адреса храму:
м. Київ, просп. Леся Курбаса, 7-Д

Телефон:
098 777 10 27

Email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.