Проміжковий звіт про напрямки гуманітарної роботи нашої парафії

.

Протягом останніх декількох місяців поточного 2022 року наша громада, за активної участі парафіян та інших небайдужих людей, звершувала соціальну та гуманітарну роботу за наступними напрямками:

  1. Адресна гуманітарна допомога біженцям, переселенцям, людям похилого віку (продуктами харчування, товарами першої необхідності, одягом). Надсилали гуманітарні вантажі в постраждалі міста, зокрема в Миколаїв, Харків, Одесу, а також тим людям, які втекли з гарячих точок в інші міста нашої країни.

  1. Допомога ЗСУ, зокрема, нині волонтери на базі нашого храму регулярно заготовляють на зиму овочі для військових.

  1. Регулярне годування бідних людей при нашому храмі, а також годування бідних людей на вокзалі, яке відбувається раз на тиждень.

  1. Допомога Товариству Інвалідів м. Києва.

  1. Допомога, спрямована для окремих храмів (парафії на честь блаженної Ксенії Петербурзької міста Лисичанська) та монастирів (Свято-Пантелеймонівського жіночого монастиря на Феофанії, Свято-Троїцького Китаївського монастиря, Кирилівського монастиря, чоловічого монастиря Різдва Пресвятої Богородиці в Церковщині, жіночого монастиря на честь великомучениці Варвари в Кагарлику), а також Святогірській Лаврі.

Дякуємо всім, як приватним особам, так і волонтерським українським і закордонним організаціям, а також Польській Православній Церкві, за сприяння і гуманітарну допомогу, яку наша громада розподіляє всім, хто її потребує.

Також дякуємо команді наших прихожан, які ведуть цю діяльність: Юлі Панченко, Ірині Діденко, Людмилі Яременко, Діані Лазоренко, Олексію Гончаруку та їхнім помічникам.

Карта проїзду

Банківські реквізити храму


Релігійна громада парафії на честь святителя Спиридона Триміфунтського в Святошинському р-ні м.Києва ЄДРПОУ 36620918 Рахунок № UA483052990000026005026703561 в АТ КБ "ПРИВАТБАНК" МФО 380775 

Наші контакти

Адреса храму:
м. Київ, просп. Леся Курбаса, 7-Д

Телефон:
098 777 10 27

Email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.