Наша парафія відзначила 12 престольне свято

.

25 грудня 2022 року наша парафія відзначила 12 престольне свято на честь святителя Спиридона Триміфунтського.

Святкову літургію очолив вікарій Київської Митрополії, ректор КДАіС архієпископ Білогородський Сильвестр. Його Високопреосвященству співслужили: секретар Київської єпархії по місту Києву протоієрей Віктор Іващук, благочиннний Святошинського благочиння протоієрей Василій Алексик, настоятель храму, заступник Голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ протоієрей Миколай Данилевич, благочинний Другого лікарняного благочиння протоієрей Геннадій Батенко, духовенство храму й гості у священному сані.

На малому вході владика Сильвестр удостоїв богослужбової нагороди носіння хреста з прикрасами священника нашого храму Никиту Козлова.

Після читання Святого Євангелія Високопреосвященний владика звернувся до присутніх з архіпастирським словом.

Під час літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, про допомогу нашому воїнству, про опіку над тими, хто у відчаї і втратив домівки, про благословення людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Після богослужіння відбувся хресний хід навколо храму з читанням Євангелія та був звершений чин Славлення перед шанованим образом святителя Спиридона.

Владика Сильвестр привітав усіх зі святом, передав благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія, відзначив церковними нагородами активних прихожан храму та подарував солодкі подарунки дітям.

У свою чергу настоятель храму о. Миколай подякував усім гостям, які розділили з нами радість святкового богослужіння.

Незважаючи на не зовсім сприятливу погоду, у всіх був дуже гарний настрій. Спілкування продовжилося у невимушеній, дружній атмосфері святкового обіду.

Карта проїзду

Банківські реквізити храму


Релігійна громада парафії на честь святителя Спиридона Триміфунтського в Святошинському р-ні м.Києва ЄДРПОУ 36620918 Рахунок № UA483052990000026005026703561 в АТ КБ "ПРИВАТБАНК" МФО 380775 

Наші контакти

Адреса храму:
м. Київ, просп. Леся Курбаса, 7-Д

Телефон:
098 777 10 27

Email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.