Настоятель храму зустрівся з волонтерами, які з часу війни беруть участь в соціальному служінні парафії

.

17 січня 2023 року відбулася зустріч настоятеля нашого храму протоієрея Миколая Данилевича з волонтерами, які з часу війни беруть участь в соціальному служінні парафії.

За теплим і щирим спілкуванням кожен згадав власну історію про те, як долучився до благодійної діяльності нашої громади. Серед наших волонтерів є не лише регулярні прихожани храму, але й просто хороші, щирі і небайдужі люди, кожен з яких в силу своїх можливостей і вільного часу долучається до допомоги, в рамках нашої парафії, переселенцям, ЗСУ, теробороні, тощо.

Отець Миколай подякував цим прекрасним людям за їхнє служіння і допомогу при храмі, і в знак вдячності подарував кожному з них книгу «Шлюб, сім’я, діти», яку в свій час видала наша парафія.

Спілкування, під час якого всі дружно ще й поколядували, відбувалося в умовах відсутності центрального електропостачання, однак вже ближче до завершення цього прекрасного вечора з’явилося світло і це дало змогу зробити гарне спільне фото.

Карта проїзду

Банківські реквізити храму


Релігійна громада парафії на честь святителя Спиридона Триміфунтського в Святошинському р-ні м.Києва ЄДРПОУ 36620918 Рахунок № UA483052990000026005026703561 в АТ КБ "ПРИВАТБАНК" МФО 380775 

Наші контакти

Адреса храму:
м. Київ, просп. Леся Курбаса, 7-Д

Телефон:
098 777 10 27

Email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.