Відбулася чергова паломницька поїздка прихожан нашого храму в урочище КИП’ЯЧЕ

.

На численні прохання наших прихожан 12 серпня 2023 року було організовано ще одну паломницьку поїздку в урочище Кип’яче, яке розташоване на правому березі річки Ірша, в чотирьох кілометрах від селища Чоповичі Житомирської області.

Паломники відвідали чоловічий монастир на честь Казанської ікони Божої Матері та жіночий монастир на честь Афонської ікони Божої Матері, помолилися на Божественній Літургії, приклонилися до святинь, помилувалися красою монастирів та омилися водами святого джерела.

Користуючись нагодою, волонтери нашого храму допомогли продуктами монастирю Силуана Афонського и передали підсвічник для старовинного храму на честь Святої Трійці в Чоповичах.

Враженнями від поїздки поділилася учасниця -наша прихожанка Людмила Гащенко: Сьогодні відвідали жіночий монастир Афонської ікони Божої Матері в Кип’ячому. На території розташований храм на честь всіх преподобних та богоносних отців на Афоні просіявших, храм на честь Успіння Божої Матері, храм святого Миколая. Були у храмі на джерелі святого великомученика Кипріяна і мучениці Іустинії. Також побували в чоловічому монастирі Казанської ікони Божої Матері, на скиту Силуана Афонського. Дуже сподобалось. Щиро дякуємо Надії Василівні, о. Миколаю, оВасилію, екскурсоводу Наталії Володимирівні. Окремо дякую Олені за золоті руки та смачний обід. Дякуємо брату Віктору за допомогу, дівчатам теж велика подяка. Слава Богу за все! Це рай на землі! Раджу всім тут побувати”.

Карта проїзду

Банківські реквізити храму


Релігійна громада парафії на честь святителя Спиридона Триміфунтського в Святошинському р-ні м.Києва ЄДРПОУ 36620918 Рахунок № UA483052990000026005026703561 в АТ КБ "ПРИВАТБАНК" МФО 380775 

Наші контакти

Адреса храму:
м. Київ, просп. Леся Курбаса, 7-Д

Телефон:
098 777 10 27

Email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.