Відбулась паломницька поїздка до Свято-Успенської Почаївської лаври та відомих монастирів західної України

.

16-17 вересня 2023 року прихожани нашого храму звершили паломництво до відомих монастирів західної України. Паломників супроводжував клірик храму священник Василій Яворський.

Першим місцем паломництва став Корецький Свято-Троїцький жіночий монастир, де віруючи вклонилися чудотворному образу Божої Матері «Споручниця грішних» та іншим святиням обителі, а також дізнались про історію та сьогодення обителі.

Також група відвідала відвідали Скит Праведної Анни Свято-Миколаївського Городокського жіночого монастиря, де поклонились святиням обителі, а також окунулися в святому джерелі, яке знаходиться на території скита.

Наступним місцем паломництва стала головна святиня західної України — Свято-Успенська Почаївська Лавра, де прочани помолились за Всенічним бдінням в Успенському соборі обителі. Вранці паломники молились за ранньою Божественною літургією в Свято-Троїцькому соборі Почаївської Лаври та причастилися Святих Христових Тайн. По закінченню Літургії богомольці вклонились визначним святиням обителі: Почаївській іконі Божої Матері, мощам засновника монастиря — преподобного Іова Почаївського, преподобного Амфілохія Почаївського та відвідали Лаврські собори.

Далі група направилася до Свято-Духівського скиту, де помолились біля шанованих святинь обителі.

Наостанок богомольці відвідали Покровський Гощанський жіночий монастирь, в якому вклонилися чудотворній іконі Божої Матері, яка перебуває в обителі та дізналися про історію заснування монастиря.

Карта проїзду

Банківські реквізити храму


Релігійна громада парафії на честь святителя Спиридона Триміфунтського в Святошинському р-ні м.Києва ЄДРПОУ 36620918 Рахунок № UA483052990000026005026703561 в АТ КБ "ПРИВАТБАНК" МФО 380775 

Наші контакти

Адреса храму:
м. Київ, просп. Леся Курбаса, 7-Д

Телефон:
098 777 10 27

Email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.