Яким бачать священика прихожани (опитування)

.

На свято Введення до Храму Пресвятої Богородиці студенти Київської духовної академії і семінарії (КДАіС) провели серед прихожан храму св. Спиридона Триміфунтського анкетування щодо того, яким їм бачиться православний священик.

Згідно з результатами опитування, більшість прихожан вважає, що хороший священик повинен бути молитвеником та відкритим у спілкуванні з людьми. На думку опитаних, він має постійно вести в парафії просвітницьку роботу у формі тематичних лекцій, а також відкрити недільну школу для дорослих. Особливу увагу батюшці варто приділяти проповідям на морально-етичні теми.

На розсуд священика прихожани залишили питання носіння підрясника, але зауважили: йому не слід з'являтись у підряснику в місцях відпочинку.

Щодо організації позахрамового дозвілля, то це, на думку парафіян, повинні бути паломницькі поїздки.

Значна кількість прихожан хоче бути почута в Церкві. Проте спілкування зі священиком складається не у всіх – на перешкоді стоять різні фактори (кожен наводив свою причину).

Що стосується дружини священика, то вона, вважають парафіяни, має бутийого вірною помічницею в організації духовного життя парафії.

Карта проїзду

Банківські реквізити храму


Релігійна громада парафії на честь святителя Спиридона Триміфунтського в Святошинському р-ні м.Києва ЄДРПОУ 36620918 Рахунок № UA483052990000026005026703561 в АТ КБ "ПРИВАТБАНК" МФО 380775 

Наші контакти

Адреса храму:
м. Київ, просп. Леся Курбаса, 7-Д

Телефон:
098 777 10 27

Email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.