Благодійний обід

.

21 червня в Духовно-просвітницькому центрі храму Св. Спиридона Триміфунтського відбувся благодійний обід для дітей з малозабезпечених сімей Святошинського району.

Захід біля храму відкрив протоієрей о. Димитрій. Цікавими питаннями додітлахів священик легко завоював їхні симпатії. Виявилося, що малюки добре знають, що  таке храм, хто такий священик і, навіть, молитви «Отче наш» та «Богородице Діво Радуйся». У храмі діти дізналися про історію хрещення Русі князем Володимиром, познайомилися з храмовими іконами та запалили свічки.

Після відвідування храму усі завітали до приміщення Духовно-просвітницького центру храму, де на дітей чекала творча робота – аплікація, підготовлена вчителем Недільної школи храму Тетяною Анатоліївною Растовецькою. Старші дітки самі впоралися із завданням, а молодшим активно допомагали батьки.Після цього всі дружно взяли участь у фотосесії, демонструючи свої роботи. Кульмінацією заходу безумовно став обід. Діти і батьки із задоволенням поласували стравами, які для них приготували прихожани. Та найбільшої радості у дітлахів викликали солодощі та морозиво.

 

На завершення заходу діти отримали подарунки: фломастери (подаровані громадою храму Трьох Святителів на Борщагівці) та Євангеліє для малят подароване видавництвом «Соборність». У заході взяли участь співробітники Центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Святошинського району м. Києва, які і організували дітей для участі у благодійному обіді. Всі учасники цієї зустрічі отримали насолоду від спілкування, співпраці та духовної єдності. 

Карта проїзду

Банківські реквізити храму


Релігійна громада парафії на честь святителя Спиридона Триміфунтського в Святошинському р-ні м.Києва ЄДРПОУ 36620918 Рахунок № UA483052990000026005026703561 в АТ КБ "ПРИВАТБАНК" МФО 380775 

Наші контакти

Адреса храму:
м. Київ, просп. Леся Курбаса, 7-Д

Телефон:
098 777 10 27

Email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.