В нашому храмі звершено молебень перед початком нового навчального року

.

У неділю, 31 серпня 2014 року, в нашому храмі відбувся молебень знагоди початку нового навчального року. На молебні були присутні як учні нашої Недільної школи, яка діє при храмі, так і учні, студенти, вчителі та викладачі світських вузів Києва, що проживають поряд з нашим храмом. Слід відзначити, що з кожним роком молоді в нашому храмі стає все більше і цього року за молебнем молилось помітно більше дітей та молодих людей, аніж це було в минулі роки.

Після закінчення молебню настоятель храму протоієрей Миколай привітав школярів, студентів та викладачів з початком нового навчального року та нагадав, що особливо сьогодні наша країна має потребу в освічених, вихованих та патріотично налаштованих громадянах, які б захищали та розбудовували нашу Батьківщину.

На завершення всім присутнім були роздані зошити (в клітинку та в лінійку) з зображенням головних православних храмів України, де був написаний девіз: "Я люблю мою країну – православну Україну".

 

    

     

     

Карта проїзду

Банківські реквізити храму


Релігійна громада парафії на честь святителя Спиридона Триміфунтського в Святошинському р-ні м.Києва ЄДРПОУ 36620918 Рахунок № UA483052990000026005026703561 в АТ КБ "ПРИВАТБАНК" МФО 380775 

Наші контакти

Адреса храму:
м. Київ, просп. Леся Курбаса, 7-Д

Телефон:
098 777 10 27

Email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.