Наша община допомогла завантажити чергову гуманітарну допомогу для мешканців Сходу та української армії

.

14 вересня 2014 року після завершення другої Божественної Літургії о 12:00 члени нашої общини організувалися для завантаження гуманітарної допомоги для мешканців Сходу та української армії. Значна частина допомоги знаходилася в приміщенні нашої Недільної школи. Допомогу зібрали члени місії "Милосердя без кордонів", до якої належать також і наші парафіяни, які допомагають збирати продукти біля супермаркетів м. Києва на чолі зі священиком нашого храму отцем Захарією Керстюком. Цього разу на Схід України планується відправити п'ять великих вантажівок, одна з яких завантажувалася біля нашого храму.

Настоятель нашого храму, протоієрей Миколай Данилевич на своїй сторінці у Фейсбуці так описує все те, що у неділю відбувалося біля нашого храму: "Дякую всім, хто допомагав!!! Як радісно було спостерігати, коли люди зібрались і допомагали вантажити! Навіть малі діти, років з 5 і вище, брали хто що, не важке – пачки з памперсами, банки з варенням та інше, і бігом до машини. Не обійшлося й без кумедних випадків. Хтось з жінок залишив сумку в недільній школі. А люди зібралися як наші, так і ті, яких ми не дуже знаємо і вони нас, волонтери, хтось з інших парафій. Так що хтось підхопив ту сумку і в авто) Спохватились вчасно, витягли. Один чоловік, рослий мужчина, працював, жарко стало, зняв футболку, поклав збоку. Хтось не розібрався, побачив, що збоку лежить річ ніби нічия, і в мішок з одежею))) За трошки спохватився той чоловік, хтось вчасно помітив, в який мішок попала футболка, вернули))) Далі чоловік вже футболку не клав осторонь, а підв'язася нею і так працював, щоб футболка бува самостійно на Схід не поїхала.)))".

В неділю, в другій половині дня, колона з вантажем, яку супроводжує протоієрей Захарія Керстюк, після звершення молебню, відправилася на Східну Україну.

Ще раз дякуємо всім всім, хто допоміг у цій богоугодній справі!

 

 

  

 

 

Карта проїзду

Банківські реквізити храму


Релігійна громада парафії на честь святителя Спиридона Триміфунтського в Святошинському р-ні м.Києва ЄДРПОУ 36620918 Рахунок № UA483052990000026005026703561 в АТ КБ "ПРИВАТБАНК" МФО 380775 

Наші контакти

Адреса храму:
м. Київ, просп. Леся Курбаса, 7-Д

Телефон:
098 777 10 27

Email:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.